Meniu
Pagrindinis
Apie mus
Naujienos
Filmukai
Naujienų kategorijos
Nuotraukų galerija
Susisiekite
Kontaktai
SK "Kristalas" Facebooke
Rėmėjai
Pagrindiniai rėmėjai:
UAB Granulta
UAB Grafų baldai
Šiaulių rajono savivaldybė

Rėmėjai:
UAB Gedvaira
UAB Gausuva
UAB Skulas
UAB Augmė
UAB Autoera
UAB Ergo
UAB Valvėsta
UAB Jupoja
UAB Vilraima
UAB Vytauto Krištopaičio individuali įmonė
UAB Atsiauta
UAB Bolluq
IĮ Informacinės sistemos LT Individuali įmonė Topnet

Informaciniai rėmėjai:
Dienraštis Šiaulių kraštas
Saulės radijas
Bendruomenės puslapis Kursenai.lt

Draugai:
Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla
Šiaulių raj. Kuršėnų sporto mokykla
Kuršėnų Kyokushin karate klubas DAO
Dainiaus Galkio firma
Mindaugas Matas

Kelmės veteranų krepšinio lygoje Kuršėnų „Kristalo“ komanda iškovojo sidabro medalius
Kristalo naujienosPrieš pat gražias kalėdines šventes SK „Kristalo“ veteranai gavo pakvietimą dalyvauti Kelmės veteranų krepšinio lygoje. Turnyre dalyvavo penkios komandos Kelmės „ASK“, Kelmės „Egimeta-Arveta“, Tytuvėnų „Tytuva“, Šaukėnų „Bizonai“ir Kuršėnų „Kristalas“. Veteranų amžiaus limitas buvo nustatytas 40 metų ir vyresni žaidėjai. Turnyro varžybos buvo vykdomos žaidžiant tris ratus be atkrintamųjų varžybų, nes buvo nutarta, kad turnyras bus įdomesnis ir kiekvienos rungtynės bus svarbios.

Kuršėniškiams turnyro pradžia nieko gero nežadėjo, komanda pralaimėjo tris pirmo rato varžybas, vyravo liūdnokos nuotaikos. Įsibėgėjus turnyrui „kristaliečiai“ atrado savo žaidimo stilių ir laimėjo visas likusias septynias varžybas, iki čempionų titulo tetrūko tik vienos pergalės. Paskutinėse varžybose prieš čempionus Kelmės „Egimeta-Arveta“ laimėta 34 taškų skirtumu. Trečiąją vietą iškovojo Kelmės „ASK“ komanda.

Norisi pasidžiaugti komandos narių draugiškumu, vienas kito palaikymu ir dideliu entuziazmu dalyvaujant turnyre, padėkoti mus palaikiusiems sirgaliams, na ir aišku nepriekaištingai pravesto turnyro organizatoriams.

Turnyro uždarymo metu Kuršėnų „Kristalo“ komanda apdovanota antros vietos taure, sidabro medaliais pasipuošė šie žaidėjai: Elijus Spulginas, Alfredas Jonuška, Gražvydas Felinskas, Rolandas Orda, Vydas Geležėlė, Gintaras Liaušas, Edmundas Daunys, Stasys Dereškevičius, Antanas Akučka, Egidijus Kerys, Rolandas Zaveckis, Raimondas Bernotas.

Komanda apdovanota kaip geriausiai metusi dvitaškius metimus lygoje. O mūsų žaidėjas Rolandas Orda apdovanotas net keturiais prizais: taikliausias dvitaškių metikas visoje lygoje, rezultatyviausias komandos žaidėjas, naudingiausias komandos žaidėjas ir daugiausiai komandoje pataikęs dvitaškių metimų žaidėjas.

SK „Kristalo“ klubo prezidentas Alfredas Jonuška pakvietė visų komandų žaidėjus dalyvauti klubo organizuojamame krepšinio 3 prieš 3 turnyre Pavenčiuose rugpjūčio mėnesį. Klubas dėkoja žaidėjams aukojusiems savo brangų laiką ir tikimės susitikti sekančiuose turnyruose ginant mūsų gimto Kuršėnų miesto ir SK „Kristalo“garbę.

Keletą akimirkų galite rasti ČIA.

Prisidėk prie SK „Kristalo“ sportininkų tobulėjimo skirdamas 2% pajamų mokesčio
Kristalo naujienosTapti SK „Kristalo“ dalimi ir rėmėju – nieko nekainuoja! Skirdami 2% pajamų mokesčio dalį jūs galite prisidėti prie klubo plėtros, geresnių rezultatų bei Kuršėnų vardo garsinimo visame pasaulyje. Krepšinis, virvės traukimas, jėgos trikovė, rankų lenkimas, tinklinis, svarsčių kilnojimas – tai sporto šakos, kurias kultivuoja kuršėniškiai ir neša SK „Kristalo“ vardą įvairiose nacionalinėse ir tarptautinėse varžybose.

Asmuo, norintis skirti paramą pasirinktam paramos gavėjui, šiuo atveju SK Kristalui, gali (FR0512 formą) dėl paramos skyrimo VMI pateikti šiais būdais:
1. prisijungti galima per elektroninę bankininkystę, su VMI suteiktomis deklaravimo priemonėmis (https://deklaravimas.vmi.lt) arba elektroniniu parašu;
2. užpildytą formą įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui;
3. Siųsti paštu;

Kilus neaiškumams galite rasti atsakymus į iškilusius klausimus šiame tinklalapyje.

SK „Kristalo“ rekvizitai:
Paramos gavėjo pavadinimas - SK Kristalas
Įmonės kodas - 193049010

Pavyzdinę užpildytą FR0512 formą rasite ČIA.

Iš karto dėkojame visiems prisidedantiems prie SK „Kristalo“!

„Granulta-Grafų baldai“ tiesiausiu keliu pateko į RKL ketvirtfinalį
RKLAštuntfinalyje didesnės intrigos nesulaukėme, kai Kuršėnų ekipa laimėjusi dvi rungtynes tiesiu taikymu pateko į ketvirtfinalį, kuriame laukia grėsmingas, bet pažeidžiamas varžovas iš Tauragės.

Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse Kuršėnuose Kauno „Sabonio krepšinio centro“ komandos jaunimas užtiko nepasiruošusius Egidijaus Morkūno auklėtinius. Visus tris kėlinius savojo žaidimo neradę kuršėniškiai atsibudo likus dešimt minučių iki rungtynių pabaigos, kai turėjo 5 taškų deficitą. Paskutiniame kėlinyje neliko abejonių, kad stipresnė yra šeimininkų komanda, kuri laimėjo kėlinį 25:9 ir nugalėjo kauniečius rezultatu 71:60. Būtina pažymėti, kad tai buvo vienintelis kėlinys, kurį laimėjo „grafai“.

Į pergalę „Granultos-Grafų baldų“ komandą vedė 27 taškus (6 trit.) pelnęs Nerijus Keleras, kuris surinko 26 naudingumo balus. Komandos aukštaūgiai Mindaugas Kumpis ir Gintaras Kukanauskas atitinkamai pelnė 12 ir 10 taškų. „Saboniukų“ gretose vienintelis Kristupas Žemaitis pelnė dviženklį taškų skaičių – 13.

Šeštadienį kuršėniškiai keliavo į Kauną pasiimti kelialapio į ketvirtfinalį. Nuo pat pirmų rungtynių minučių įpykę kuršėniškiai už pralaimėjimą Kaune reguliariajame sezone čiupo iniciatyvą į savo rankas ir po pirmųjų 10 minučių jau turėjo dviženklį pranašumą. „Saboniukų“ apmaudui rungtynėse intrigos sukurti nepavyko, nes skirtumas tarp komandų tik didėjo. Galutiniu rezultatu 72:43 nugalėjo Kuršėnų ekipa ir džiaugėsi, kad nebereikėjo žaisti trečiųjų rungtynių namuose.

Antrose ketvirtfinalio rungtynėse nesustabdomai žaidė komandos kapitonas Gintaras Kukanauskas, kuris surinko 35 naudingumo balus: 20 taškų ir 14 atkovotų kamuolių. Su minėtu atkovotų kamuolių rodikliu aukštaūgis pateko į savaitgalio Garbės lentą, kurioje buvo pavadintas tikru „veteranu“, nes jau kelintą kartą patenka tarp geriausiųjų. Jam puikiai talkino Marius Jankaitis, kuris pridėjo 12 taškų ir 6 kartus sėkmingai asistavo komandos draugams. Nerijus Keleras paliko aikštelę pataikęs 4 tolimus metimus ir pelnęs 17 taškų. „Sabonio krepšinio centro“ komandos lyderis Kristupas Žemaitis „įkratė“ 15 taškų.

Snaiperio Nerijaus Kelero komentaras po aštuntfinalio rungtynių: "Vakar Kuršėnuose nuo rungtynių pradžios nepavyko apsiginti, todėl paleidom kauniečius į priekį, bet antroje rungtynių pusėje supratome, kaip reikia prieš juos dengtis ir nugalėjom. Šiandien Kaune nuo pat pradžių puikiai gražiai sustojom gynyboje, "saboniukai" pasimetė ir sugebėjo įmesti tik 43 taškus, todėl gana lengvai laimėjom. Žiūrint toliau laukia Tauragės barjeras. Praeitais metais "prasileidom", todėl dabar esame pikti ir belieka nugalėti. Gi ten toj Tauragėj nieko rimto nėra... (juokiasi) Laimim ir einam toliau!"

Patekus į ketvirtfinalį Kuršėnų komandos laukia puikiai pažįstami tauragiškiai, kurie praeitais metais įrodė minimalų pranašumą pusfinalyje ir neleido Egidijaus Morkūno auklėtiniams patekti į finalą. Šį sezoną oponentai pasidalijo po pergalę, tačiau bendroje abiejų sezonų suvestinėje tik tris kartus iš devynių pavyko palaužti tauragiškius. Sunku spėlioti, belieka laukti ketvirtfinalio ir tikėtis pergalių!

Kitose ketvirtfinalio porose susitiks: Druskininkų „Citus“ ir Kauno „United-Radijas Tau“, Raseinių „Rasai“ ir Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas, Telšių „Telšiai“ ir SCKK „Akmenė“.

Ketvirtfinalis bus žaidžiamas iki 2 pergalių, pirmosios ketvirtfinalio rungtynės vyks Tauragėje kovo 7 dieną 18 val. kviečiami visi sirgaliai atvykti į išvykos rungtynes ir palaikyti kuršėniškius, nes pergalė padėtų rimtus pamatus keliui į pusfinalį. Galime prisiminti praeitų metų pergalę Alytuje, kurios niekas nesitikėjo, bet po jos Kuršėnų ekipa nužengė iki trečiosios RKL vietos. Ketvirtfinalio kova Kuršėnuose vyks kovo 8 dieną 14 val. Kuršėnų St. Anglickio mokyklos sporto salėje! Kviečiame visus palaikyti SAVO miesto komandą!


Kuršėnų komanda antrus metus paeiliui reguliarų RKL sezoną baigia šeštoje A diviziono vietoje
RKLPristatome trumpą apžvalgą, kurioje aptarsime svarbiausius akcentus po reguliaraus RKL A diviziono sezono, kuriame „Granultos-Grafų baldų“ komanda liko šeštoje vietoje ir turės žaisti aštuntfinalio kovose.

Apmaudūs pralaimėjimai. Po pirmojo RKL A diviziono rato Egidijaus Morkūno auklėtiniai žengė trejetuke, tačiau antrame rate pralaimėjo net trims žemiau esančioms komandoms: Akmenės, Panevėžio, Kauno ir nukrito trimis pozicijomis žemyn. Būtina paminėti, kad su oponentais iš Klaipėdos ir Raseinių, kurie buvo pagrindiniai konkurentai dėl patekimo į ketvertuką, antrame rate žaista išvykose bei patirti du pralaimėjimai.

Sezono rekordas prieš autsaiderius. Rezultatyviausios rungtynės, kuriose Kuršėnų komanda pelnė 98 taškus ir naudingiausios, kuriose pasiektas 113 balų naudingumo koeficientas buvo sužaistos antrame rate prieš Neringos ir Kretingos komandas, kurios užėmė dvi paskutines vietas A divizione ir kitą sezoną kausis B divizione.

Lyderiai. Po reguliaraus sezono komandos lyderiai nepasikeitė, naudingiausiai žaidžia komandos kapitonas Gintaras Kukanauskas ir Nerijus Keleras. „Centras“ komandoje pirmauja pagal visus svarbiausius rodiklius: pelnomi taškai (16,2 tšk.), atkovoti kamuoliai (14,7 kam.), naudingumas (23,9 b.), blokuoti metimai (2,2 blk.), išprovokuotos pražangos (4,7 praž.) Nerijus Keleras vidutiniškai pelno po 13 taškų per rungtynes ir yra vienvaldis lyderis pagal pataikytus tritaškius (68 trit.)

Naujokas. Sausio viduryje prie komandos prisijungęs Šiaulių „Šiaulių“ žaidėjas Justinas Olechnavičius su trenksmu įžengė į Regionų krepšinio lygą Neringoje pelnydamas 30 taškų, tačiau po to stabiliu žaidimu pasigirti negalėjo. Visgi vidutiniškai per 7 sužaistas rungtynes šiaulietis pelno po 13 taškų ir vis dar stengiasi aikštelėje išpildyti vyriausiojo trenerio nubraižytas schemas. Ką gi reguliarus sezonas baigėsi, prasideda atkrintamosios rungtynės, kuriose naujokas galės parodyti ko iš tikrųjų yra vertas.

Aštuntfinalis. Pirmosios keturios komandos iškart pateko į ketvirtfinalį, o dvi paskutines vietas užėmusios A diviziono komandos nukrito divizionu žemyn, taigi likusioms komandoms teks kautis aštuntfinalio kovose. Kuršėnų „Granultos-Grafų baldų“ komanda susitiks su dvyliktoje vietoje likusia Kauno „Sabonio krepšinio centro“ komanda. Šį sezoną kauniečiai buvo patiesti namuose, bet iš Kauno pergalės parsivežti nepavyko. Kuršėniškiai nuvertinti priešininkų nežada, todėl sirgaliai tikisi dviejų pergalių.

Panašus scenarijus? Praeitą sezoną po reguliaraus sezono Kuršėnų tuo metu buvusi „Grafų baldų-Kristalo“ komanda taip pat liko šeštoje vietoje, ketvirtfinalyje sensacingai patiesė alytiškius ir galiausiai iškovojo bronzos medalius. Šiais metais komandos vadovų tikslai patekti į ketvertuką, todėl panašus scenarijus tikrai tenkintų. Visgi praeitą sezoną Alytaus komanda neįvertino kuršėniškių komandos, bet šį sezoną to iš Tauragės ekipos tikėtis tikrai negalima. Spėlionės lieka spėlionėmis, todėl belieka tikėtis pergalių ir absoliutaus žaidėjų atsidavimo aikštelėje.

Horizonte principinis varžovas. Peržengus aštuntfinalio barjerą serijoje iki dviejų pergalių tektų susigrumti su gerai pažįstama Tauragės komanda, kuriai praeitą sezoną pusfinalio serijoje pralaimėta po įnirtingos kovos serijos rezultatu 2:3. Šiais metais reguliariajame sezone kuršėniškiai nuginklavo varžovus Kuršėnuose sutriuškindami rezultatu 96:67, bet pralaimėjo Tauragėje 71:78. Belieka laukti pergalių aštuntfinalyje, o tada jau teks analizuoti tauragiškių žaidimą, bet kaip visada tikimės geriausio.

Palaikykite SAVO miesto komandą! Pirmosios aštuntfinalio rungtynės vyks penktadienį 18 val. vasario 21 dieną St. Anglickio pagr. mokyklos sporto salėje Kuršėnuose. Antrasis mačas Kaune šeštadienį. Atėjus atkrintamosioms rungtynėms kiekvienas pralaimėjimas gali būti paskutinis, todėl reikės visų sirgalių palaikymo!


Nenuspėjamoje Regionų krepšinio lygoje pralaimėjimas Kaune ir sutriuškinimas Kuršėnuose
RKLLikus trejoms rungtynėms iki antrojo rato pabaigos Kuršėnų komandos situacija RKL A diviziono lentelėje lieka neaiški. Praktiškai nėra galimybių nukristi žemiau šeštos vietos, o sėkmės atveju pavyktų pakilti į ketvirtąją vietą. Visgi kortas labai maišo nestabilus kuršėniškių žaidimas, kuris tikėkimės taps stabilesnis atėjus svarbiausioms sezono dvikovoms.

Penktadienį kuršėniškiai keliavo į Kauną, kur jų laukė „Sabonio krepšinio centro“ komanda. Nuo pat rungtynių šeimininkai „užliūliavo“ „Granultos-Grafų baldų“ komandą ir visą laiką žengė priekyje, o po dviejų kėlinių turėjo 12 taškų persvarą. Trečiame kėlinyje niekas nesikeitė, bet kuršėniškiai pabudo ketvirtame kėlinyje ir sugebėjo pasivyti kauniečius ir persverti rezultatą. Gaila, nes spurtą sustabdė klaidos rungtynių pabaigoje, todėl pralaimėta rezultatu 71:75. Komanda rungtynėse tragiškai atakavo iš trijų taškų zonos pataikydami tik 2 metimus iš 17 bandymų, todėl pasinaudodami tolimais metimais „saboniukai“ įsirašė tik šeštąją pergalę šį sezoną.

Net 49 naudingumo balai, 35 taškai ir 20 atkovotų kamuolių – įspūdinga Gintaro Kukanausko statistika rungtynėse Kaune, bet sakoma, kad vienas lauke ne karys... Kiti Kuršėnų komandos žaidėjai prisidėjo vangiai, daugiausia prisidėjo Nerijus Daunoravičius ir Aras Pupšys „išvargę“ po 8 taškus. Laimėtojams Kristupas Žemaitis surinko 27 taškus.

Visai netradiciniu laiku – sekmadienį vyko antrosios kuršėniškių RKL rungtynės šį savaitgalį. Egidijaus Morkūno auklėtinių laukė Kretingos komanda, kurią praeitą sezoną namie pavyko sutriuškinti. Šių rungtynių starte strigo abiejų komandų žaidimas, todėl po pirmojo kėlinio 12:3 priekyje buvo kuršėniškiai. Antrame kėlinyje komandos atsigavo, o Kuršėnų ekipos žaidėjų metimai vis dažniau skrosdavo tinklelį. Po dviejų kėlinių komanda turėjo jau 19 taškų pranašumą, o galutinis rungtynių rezultatas 89:44 „Granultos-Grafų baldų“ naudai.

Sekmadienio rungtynėse visi "Granultos-Grafų baldų" krepšininkai pelnė taškų ir atkovojo bent po vieną kamuolį. Naudingiausiai žaidė Gintaras Kukanauskas, kurio sąskaitoje 18 taškų ir 15 atkovotų kamuolių. Dvigubu dubliu taip pat pasigirti gali Mantas Jankaitis: 17 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. Svečių komandai Valdas Raudonis pelnė 12 taškų.

Lieka trejos rungtynės iki atkrintamųjų rungtynių, visi trys varžovai stiprūs, bet įveikiami, dvi rungtynės išvykose. Laimėjus dvi dvikovas ir sėkmingai susiklosčius kitiems rezultatams Kuršėnų komanda gali pakilti į ketvirtą vietą ir užsitikrinti vietą ketvirtfinalyje, kitu atveju likus 5 arba 6 vietoje tektų kautis aštuntfinalyje.

Paskutinės antrojo rato rungtynės namie vyks ateinantį penktadienį sausio 31 dieną 18 val. St. Anglickio mokyklos sporto salėje! Atvyksta stipri Telšių komanda, kuriai pralaimėta išvykoje, todėl noras atsirevanšuoti namie bus tikrai didelis. Po to sekmadienį lauks rungtynės Klaipėdoje ir po savaitės rungtynės Tauragėje. Ateikite palaikyti kuršėniškių bei sekite naujienas SK „Kristalo“ puslapyje facebook‘e!

Nuotraukų iš rungtynių galite rasti ČIA.


Kuršėnų komandos naujoko komandos debiutas pažymėtas pergalėmis
RKLKuršėnų „Granulta-Grafų baldai“ savaitės viduryje sukirto rankomis su Šiaulių „Šiaulių“ komandos vadovais dėl jauno žaidėjo Justino Olechnavičiaus nuomos sutarties iki sezono pabaigos. Gynėjas su trenksmu debiutavo Regionų krepšinio lygoje ir padėjo nuginkluoti Neringos ir Kauno rajono komandas.

Penktadienį kuršėniškių laukė kelionė į Neringą, kur teko suremti ginklus su vietos „Kuršių“ komanda. Rungtynėse galimybę parodyti, ką moka turėjo naujasis komandos pirkinys Justinas Olechnavičius, kuris taip ir negavo progos šiame sezone atsiskleisti daugkartinėje LKL bronzininkų komandoje. Rungtynių pradžioje geriau užpulti sekėsi Egidijaus Morkūno kariaunai, kurie po pirmojo ir antro kėlinio turėjo atitinkamai 6 ir 9 taškų persvarą. Antroje rungtynių pusėje Kuršėnų komanda susikrovė dviženklę persvarą, o galutinis lūžis įvyko ketvirtame kėlinyje, kurį „grafai“ laimėjo rezultatu 23:4. Taigi pasiekta puiki pergalė rezultatu 98:64.
„Granultos-Grafų baldų“ komandoje puikiai pasirodė Justinas Olechnavičius, kuris pakilęs nuo atsarginių suolo pelnė 30 taškų ir surinko tiek pat naudingumo balų. Gynėjas taip pat atkovojo 5 kamuolius ir išprovokavo 5 pražangas, o krepšį atakavo 78% taiklumu iš dviejų taškų zonos, 50% iš tritaškių zonos ir 80% taiklumu nuo baudų metimų linijos. Komandos kapitonas Gintaras Kukanauskas pelnė 21 tašką ir atkovojo 16 kamuolių, o Mantas Jankaitis atliko pirmą dvigubą dublį kuršėniškių gretose: 10 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Neringos ekipoje Lukas Polekauskas pelnė 17 taškų.

Kitose savaitgalio rungtynėse į Kuršėnus atvyko Kauno rajono „Tornado“ komanda. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie kontroliavo žaidimą, bet svaresnio pranašumo nesugebėjo įgauti ir po dviejų kėlinių turėjo 7 taškų persvarą. Antroje rungtynių pusėje pabudę kuršėniškiai perėmė iniciatyvą ir galiausiai nugalėjo kauniečius rezultatu 84:75.

Rungtynėse Gintaras Kukanauskas atliko nuostabų dvigubą dublį: 18 taškų ir 18 atkovotų kamuolių. Tai jau devintosios "bokšto" rungtynės šiame sezone, kai jis atkovoja ne mažiau kamuolių negu pelno taškų. Komandos naujokas Justinas Olechnavičius prie pergalės prisidėjo 17 taškų. Svečiams Vladislovas Razumnovas pelnė 20 taškų ir išprovokavo 10 pražangų bei atkovojo 9 kamuolius.

Po savaitgalio akistatų pakalbinome Kuršėnų komandoje debiutavusį Justiną Olechnavičių ir pirmiausia paklaustas apie pirmą įspūdį patekus į RKL rungtyniaujančią "Granultos-Grafų baldų" komandą gynėjas atsakė: "Na pirmasis įspūdis tikrai geras, nes Šiaulių komandoje buvau jauniausias, o ekipoje buvo daug patyrusių profesionalių krepšininkų. Treneriui norėjosi pergalių, todėl negavau progos atsiskleisti. Prašiau, kad mane paskolintų kitai komandai, todėl gavęs "Kristalo" pasiūlymą net nedvejojau. Džiaugiuosi, kad patekau į stiprią komandą, kurioje galiu gauti laiko aikštelėje, atskleisti save ir prisidėti prie pergalių."
Per pirmas dvi rungtynes žaidėjas vidutiniškai pelnė po 23,5 taško, todėl paklausėme, kaip pats vertina savo debiutą ir kokias jis mato komandos perspektyvas šiame RKL sezone. Justinas atsakė: "Nesistengiu vaikytis statistinių rodiklių ir per daug į juos gilintis. Malonu, kad pavyko parodyti savo galimybes, bet svarbiausia, kad nugalėjome. Man asmeniškai svarbiausi yra komandos pasiekimai. Kalbant apie Kuršėnų komandą, tai visi žaidėjai yra darbštūs bei lygiaverčiai. Kiekvienas žaidėjas įžengęs į aikštę gali pataikyti, puikiai apsiginti bei pasiaukojančiai kovoti dėl kamuolių. Regionų krepšinio lygoje galima kovoti ir nugalėti visas komandas. Praeitais metais ši komanda laimėjo RKL bronzą, todėl šiais metais manau, kad vertėtų patekti į finalą."

Iki antrojo rato pabaigos likus penkiems turams Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“ iškovoję 14 pergalių ir palaimėję 7 kartus žengia šeštoje RKL A diviziono vietoje. Jau artimiausią savaitgalį kuršėniškiai gali iškovoti dar dvi pergales. Penktadienį komanda vyks į Kauną, kur jų lauks „Sabonio krepšinio centro“ komanda. Sausio 26 dieną, sekmadienį 14 val. Kuršėnų St. Anglickio pagr. mokyklos sporto salėje Egidijaus Morkūno auklėtiniai susigrums su svečiais iš Kretingos. Laukiame sirgalių ir palaikykite SAVO miesto komandą!


Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“ naujuosius metus namų salėje pradėjo pergale
RKLPraeitą penktadienį po kelių savaičių pertraukos Kuršėnų „Grafų baldai-Kristalo“ komanda tęsė kovas Regionų krepšinio lygoje A divizione. Pirmosiose savaitgalio rungtynėse Raseiniuose teko pripažinti šeimininkų pranašumą, bet šeštadienį Kuršėnuose sutriuškinti kupiškėnai.

Penktadienį Raseiniuose teko susitikti su pajėgia „Rasų“ komandą, kuri tikrai norėjo atsirevanšuoti už skaudų pralaimėjimą Kuršėnuose pirmajame rate. Jau nuo pat rungtynių pradžios raseiniškiai parodė, kad namų aikštelėje krepšinio lankai jiems labai draugiški, nes per pirmą kėlinį įmetė 28 taškus ir turėjo 9 taškų persvarą. Toliau kuršėniškiai neturėjo ginklų prieš šeimininkus, kurie vis didino pranašumą. Verta paminėti, kad Kuršėnų komanda rungtyniavo be komandos kapitono Gintaro Kukanausko, kuris paskutiniuose rungtynėse prieš Druskininkų komandą patyrė plaštakos traumą. Pralaimėta rezultatu 82:60.

„Granultos-Grafų baldų“ komandoje 16 taškų pelnė Dovydas Valentėlis, o Mindaugas Kumpis pridėjo 13 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. Komanda pataikė tik 3 tritaškius iš 22 bandymų, todėl sugebėjo pelnyti tik 60 taškų. „Rasų“ ekipoje Valdemaras Savostjanovas ir Gediminas Butkus įmetė po 15 taškų.

Pirmosios rungtynės naujaisiais metais įvyko šeštadienį, kai į Kuršėnus atvyko praeito sezono RKL B diviziono nugalėtojai – Kupiškio KK „Kupiškis“. Pirmame rate kuršėniškiai netikėtai pralaimėjo išvykoje, todėl noras atsirevanšuoti buvo tikrai didelis. Rungtynės prasidėjo „žvalgyba“ ir nei viena komanda negalėjo paimti iniciatyvos į savo rankas, todėl po pirmojo kėlinio 19:14 pirmavo „grafai“. Antrame kėlinyje Egidijaus Morkūno auklėtiniams pavyko susikrauti dviženklę persvarą. Trečiame kėlinyje svečiai staigmenos nepateikė, o ketvirtas kėlinys juos tiesiog sugniuždė. Taip Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“ nutraukė keturių pralaimėjimų seriją nugalėdami rezultatu 80:54.

Nugalėtojams Nerijus Keleras pelnė 24 taškus, o naudingiausiais rungtynių krepšininkas buvo Mindaugas Kumpis, kuris pelnė 12 taškų iš atkovojo 12 kamuolių. Po traumos sugrįžęs Gintaras Kukanauskas pridėjo 6 taškus ir sugriebė 12 atšokusių kamuolių. Kupiškėnų ekipoje išsiskyrė Mindaugas Sandonavičius, kuris pelnė 10 taškų.

Penktadienį Kuršėnų komandos laukia ilga išvyka į Neringą, kur rungtyniauti visada yra sudėtinga. Šeštadienį 15 val. Kuršėnų St. Anglickio mokyklos sporto salėje lauks mūšis su Kauno rajono „Tornado“ komanda. Tikimės dviejų pergalių ir sirgalių palaikymo šeštadienį!


Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“ metus baigė pralaimėjimais
RKLTrys pralaimėjimai iš eilės, iš rikiuotės iškritę krepšininkai ir penktoji vieta RKL A diviziono lentelėje – taip Egidijaus Morkūno krepšininkai baigė 2013-uosius metus. Penktadienį į Kuršėnus atvyko Panevėžio „Bangenė-Aivera“, prieš kurią pirmame rate svečiuose pavyko laimėti. Pirmame kėlinyje vyravo apylygė kova, o kuršėniškiai pelnė 17 taškų, nors vis tiek po kėlinio turėjo 3 taškų deficitą. Pasirodo tai buvo kėlinys, per kurį pavyko įmesti daugiausia taškų, nes puolimo mašina vis labiau pradėjo strigti. Svečiai tuo pasinaudojo ir po 2 kėlinių turėjo jau dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos. „Granulta-Grafų baldai“ turėjo pripažinti priešininkų pranašumą, o per rungtynes „sukrapštė“ tik 60 taškų. Būtina paminėti, kad rungtyniauti dėl traumos negalėjo Dovydas Valentėlis, kurio puolime labai pritrūko.

Pralaimėtojų gretose Nerijus Keleras ir Gintaras Kukanauskas pelnė po 14 taškų. Panevėžio komandai Mantas Čepaitis įmetė 23 taškus, o Paulius Dėgenis pelnė 11 ir atkovojo net 16 kamuolių.

Šeštadienį laukė ilga kelionė į Druskininkus, kur „grafų“ laukė sezono lyderiai - „Citus“ krepšininkai. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 28:22 šeimininkų naudai, bet po ilgosios pertraukos per trečią kėlinį Druskininkų ekipa pelnė daugiau taškų nei per pirmą pusę ir ryškiai išsiveržė į priekį. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:44 „Citus“ komandos naudai. Netektis komandai tapo Gintaro Kukanausko, kuris rungtynėse blokuodamas varžovo metimą susižeidė ranką, todėl neaišku, kada aukštaūgis grįš į aikštę.

„Granultos-Grafų baldų“ ekipoje vienintelis Gintaras Kukanauskas pelnė dviženklį taškų skaičių – 11 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Tomas Mickevičius „Citus“ komandoje pelnė 16 taškų.

Nuotraukas iš rungtynių galite rastiČIA.

Rungtynių akimirkas rasite Sauliaus Barasos filmuke ČIA.

Naujaisiais 2014-aisiais metais Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“ tęs antrą RKL A diviziono ratą ir jau sausio 10 dieną laukia išvyka į Raseinius, o sausio 11 dieną šeštadienį Kuršėnuose Stasio Anglickio mokyklos sporto salėje 15 val. kuršėniškiai susitiks su Kupiškio komanda, kuri laimėjo savo namų salėje. Palaikykite SAVO miesto komandą ir tegul sugrįžta pergalės!


SK "Kristalas" sveikina visus su Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais!
Kristalo naujienosSK "Kristalas" sveikina visus su Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais! Dėkojame už puikius metus klubo nariams, sportininkams, jų šeimoms, sirgaliams ir rėmėjams! Visiems linkime gerų ateinančių metų, džiuginančių laimėjimų ir gražių akimirkų!

Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“ po pirmojo rato – antroje RKL A diviziono vietoje
RKLPo pirmojo RKL A diviziono rato pradeda aiškėti lyderiai ir autsaideriai, tačiau klausimų iškyla dar daugiau. Verta teigti, kad antrasis ratas turėtų būtų labai įdomus, o dabar pažiūrėkime į pirmąsias trylika rungtynių ir pabandykite viską apžvelgti.

Skambi pergalė. Paskutinėse pirmojo rato rungtynėse į Kuršėnus atvyko lentelės kaimynė ir nuo sezono pradžios antroje vietoje žengusi Tauragės komanda. Su šia komanda teko susidurti praeitais metais pusfinalyje, tada pranašesni buvo tauragiškiai. Šį sezoną komanda neteko vieno iš lyderių Vitalijaus Stanevičiaus, tačiau pasipildė Liudu Radavičiumi, Janu Jurgo ir praeito sezono naudingiausiu RKL A diviziono žaidėju Mantu Tomaševičiumi, kurie kartu su Pauliumi Žurna ir Vytautu Padgurecku sudaro stiprų penketuką. Šeštadienį rungtynės prasidėjo nervingai, aikštelėje netrūko aistrų, bet antrame kėlinyje po keturių taiklių tritaškių iš eilės ir įspūdingo Gintaro Kukanausko dėjimo kuršėniškiai susikovė 20 taškų persvarą, o Tauragės komandos treneriui Gediminui Sakalauskui teko prašyti minutės pertraukėlės. Per antrą kėlinį Egidijaus Morkūno auklėtiniai puikiai apsigynė ir pasinaudodami kiaura it rėtis svečių gynyba įgijo triuškinamą persvarą – 64:37. Po ilgosios pertraukos aikštelėje niekas nepasikeitė, nes kuršėniškiai toliau rezultatyviai atakavo, o Tauragės krepšinio klubo žaidėjai ir toliau nerado savo žaidimo, vienintelis Liudas Radavičius savo individualiais reidais bandė tirpdyti skirtumą. Ketvirtame kėlinyje žaidimo tempas sumažėjo, o rungtynės baigėsi rezultatu 96:67. Ši pergalė leido pakilti „grafams“ į antrą lentelės vietą, nes kartu su Tauragės komanda jiems pavyko laimėti 10 iš 13 žaistų mačų. Be to tai buvos geriausias kuršėniškių mačas, nes jį laimėjo didžiausiu skirtumu (29) ir surinko daugiausia naudingumo balų (107).

Rungtynėse visi dešimt registruotų Kuršėnų komandos krepšininkų pelnė taškus, bet labiausiai išsiskyrė Gintaras Kukanauskas, kuris pelnė 19 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. Dovydas Valentėlis pridėjo 14 taškų, Mantas Jankaitis ir Edvinas Grikštas – po 11. Tauragės komandoje 20 taškų surinko Liudas Radavičius.

Nuotraukas iš rungtynių galite rasti SK „Kristalo“ puslapyje facebook‘e.

Lyderiai. Komandoje gali išskirti du žaidėjus, kurie dažniausiai patenka tarp geriausių rungtynių krepšininkų. Nesunku nuspėti, kad tai yra komandos kapitonas Gintaras Kukanauskas ir snaiperis Nerijus Keleras. Gintaras Kukanauskas pirmauja komandoje pagal atkovotus kamuolius (14,5 kam.) ir užtikrintai yra geriausias kovotojas dėl kamuolių RKL A divizione. Centras komandoje yra geriausias ir kitose grafose: pagal pelnytus taškus (16,4 tšk.), naudingumą (23,9 bl.), blokuotus metimus (2,5 blk.), išprovokuotas pražangas (5 prž.) ir pagal klaidas (3,1 kld.). Lygoje kuršėniškis yra ketvirtas pagal naudingumą, antras pagal blokuotus metimus, aštuntas pagal išprovokuotas pražangas.
Nerijus Keleras šį sezoną jau yra pataikęs 39 taiklius tritaškius (37,5% taiklumas), jis vidutiniškai pelno po 14,5 taško ir komandoje pirmauja pagal perimtus kamuolius (1,8 kam.). Gynėjas yra trečioje vietoje lygoje pagal baudos metimų pataikymo procentą (84,8) ir yra patikimiausias metikas ekipoje. Taip pat galime išskirti Dovydą Valentėlį ir Nerijų Daunoravičių, kurie vidutiniškai atlieka po 2,7 rezultatyvaus perdavimo ir geriausiai skirsto kamuolius komandoje.

Broliai. Šiais metais komandoje žaidžia broliai Mantas ir Marius Jankaičiai. Kiek teko pastebėti, kad kai puolėjai žaidžia kartu daug geriau jaučiasi aikštelėje, o žiūrovai gali išgirsti tokių frazių kaip „Mesk, broli!“. Be to puolėjus galima išskirti kaip taikliausiai metančius dvitaškius ar tritaškius. Mantas Jankaitis dvitaškius meta 64% taiklumu ir yra aštuntoje vietoje tarp RKL A diviziono žaidėjų. Marius Jankaitis tritaškius meta 43,5% taiklumu ir užima šeštą vietą lygoje pagal šį rodiklį.

Gera pradžia – pusė darbo. Po paskutinių rungtynių apie pirmą ratą paklaustas komandos kapitonas Gintaras Kukanauskas sakė: „Jau po truputį atrandame savo žaidimą ir kiekvienas rungtynes pradedame vis labiau pasitikėdami savimi. Dabar esame antroje vietoje ir galiu pasakyti, kad esame, kur turime būti, bet tai daug nereiškia. Laukia antrasis ratas, kuris turėtų būti dar įdomesnis. Nusimato daug sunkių dvikovų ir belieka nugalėti lyderius – Druskininkus, jų pačių salėje.“

Treneriai džiaugiasi ir laukia daugiau sirgalių. Komandos vyriausiasis treneris Egidijus Morkūnas teigė: „Džiaugiuosi savo komanda, kuri kuo toliau žaidžia kaip komanda, o ne kaip individualūs žaidėjai aikštelėje. Dar daug rungtynių, todėl antroji vieta lentelėje dar nieko nereiškia. Viskas pasirodys antrojo rato pabaigoje.“ Treneris Elijus Spulginas prabilo apie planus ir Kuršėnų žiūrovus: „Na kalbant apie tolimesnes dvikovas pirmame etape, tai stengsimės išlikti stipriausiųjų komandų ketvertuke, kad atkrintamosiose rungtynėse ilgiau turėtume savo aikštelės pranašumą. Be to norėčiau paskatinti kuršėniškius gausiau rinktis į rungtynes, nes norint nugalėti sirgalių palaikymas yra ypatingai svarbus.“


Po pirmojo rato paruošėme trumpą iliustruotą apžvalgą su komandos statistiniais rodikliais ir lyderių statistika.

Žvilgsnis į artėjančias dvikovas. Antrame RKL A diviziono rate laukia dar 13 rungtynių, po kurių galutinai paaiškės, kurią vietą Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“ užims lentelėje. Kalbant apie lyderius, į Kuršėnus atvyks Telšių komanda, taip pat kupiškėnai, kuriems pralaimėta išvykoje. Antrame rate laukia tolima kelionė į Druskininkus, į Raseinius, į Tauragę bei į Klaipėdą, todėl reikia tikėtis intriguojančių kovų ir pergalių. Visgi prognozuoti, kurią vietą po pirmojo etapo užims kuršėniškiai yra gana sunku, nes pirmame rate netrūko nenuspėjamų rezultatų, bet komandos planai išlikti stipriausiųjų ketvertuke yra tikrai realūs.

Jau artimiausią savaitgalį prasidės antrojo rato dvikovos. Penktadienį 18 val. St. Anglickio pagrindinės mokyklos salėje laukia dvikova su Kauno „United-Radijas Tau“ komanda. Šeštadienį sunkus mūšis nusimato Akmenėje su gerai pažįstama vietos komanda. Kviečiame palaikyti Kuršėnų miesto komandą!

Likus vienam turui iki pirmojo rato pabaigos Kuršėnų komanda žengia trečia
RKLLikus vieninteliam turui iki pirmojo rato pabaigos Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“ turi 9 pergales ir 3 pralaimėjimus. Su šiuo rodikliu kuršėniškiai užima 3 RKL A divizionio vietą į priekį praleisdami Tauragės ir Druskininkų krepšininkus, kurie turi atitinkamai viena ir dviem pergalėmis daugiau.

Praėjusį penktadienį Egidijaus Morkūno auklėtiniai keliavo į Telšius, kur susitiko su principine varžove – vietos komanda. Praeitais metais prieš šią ekipą pavyko laimėti mūšį dėl trečiosios vietos, tačiau šiame sezone draugiškose varžybose pranašesni buvo telšiškiai. Pirmosios oficialios rungtynės prasidėjo gana nervingai, abi komandos atrodė lygiavertės, todėl po pirmojo kėlinio švieslentėje rezultatas buvo lygus 16:16. Antrame kėlinyje Telšių ekipa pradėjo sėkmingiau atakuoti ir susikrovė 10 taškų persvarą. Per likusį laiką kuršėniškiams pakeisti įvykių eigos nepavyko, todėl teko šį kartą pripažinti telšiškių pranašumą rezultatu 56:71.

Kuršėnų komandoje naudingiausiai žaidė Mindaugas Kumpis, kuris atkovojo 10 kamuolių ir pelnė 8 taškus. Vienintelis dviženklį taškų skaičių – 10 taškų pelnė Nerijus Daunoravičius. Neįmenama mįslė kuršėniškiams rungtynėse buvo Telšių komandos įžaidėjas Liudas Valantinas, kuris pelnė 20 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Šeštadienį „grafai“ savo tvirtovėje susitiko su Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komanda, kuri šiais metais demonstruoja gražų krepšinį ir veržiasi tarp stipriausių RKL A diviziono komandų. Dvikovos pradžioje daug užtikrintesni atrodė „Granultos-Grafų baldų“ krepšininkai, kurie per pirmą kėlinį įmetė 31 tašką ir turėjo 12 taškų persvarą. Antrame kėlinyje persvarą pavyko padidinti ir po pusės rungtynių švieslentėje degė skaičiai 50:35 šeimininkų naudai. Trečiojo kėlinio pradžioje kuršėniškiai nemažino apsukų, todėl vienu metu turėjo susikrovę 20 taškų persvarą. Daugiausia Raido Naciaus pastangomis, kuris pelnė 35 taškus, Klaipėdos studentai bandė pasivyti mūsiškius, tačiau "grafai" puikiai susitvarkė ir laimėjo rungtynes rezultatu 98:90.

Geriausias varžybas sužaidė Nerijus Keleras, kuris pelnė 32 taškus (9/12 tritaškiai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 41 naudingumo balą taip patekdamas į savaitgalio Garbės lentą! Gintaras Kukanauskas grįžo į dvigubų dublių kelią įmetęs 15 taškų ir atkovojęs 16 kamuolių bei su šiuo rodikliu jau ketvirtą kartą pateko tarp savaitgalio geriausių. Mantas Jankaitis pridėjo 15, o Mindaugas Kumpis 14 taškų. Klaipėdos ekipoje jau minėtas Raidas Nacius pelnė 35 taškus, o Žydrūnas Jurgutis pridėjo 27.

Šeštadienio rungtynių herojus Nerijus Keleras šypsodamasis komentavo savaitgalio kovas: "Penktadienį labai norėjome laimėti, todėl matyt "perdegėm" ir nesugebėjome žaisti savo žaidimo taip atiduodami pergalę Telšiams. Komandų pajėgumas panašus, todėl, manau, kad namuose juos nugalėsim. Šeštadinį jau buvo visai kitos rungtynės, žaidėme protingai ir daug užtikrinčiau. Tai lėmė, kad jau trečiame kėlinyje turėjome didelę persvarą. Rungtynių pabaigoje klaipėdiškiai pradėjo mesti daug tritaškių, dalį jų pataikė ir aptirpdė pranašumą, bet pergalės neatidavėm!"

Paskutiniame pirmojo rato ture Kuršėnų ekipa susitiks su puikiai pažįstama ir antroje vietoje žengiančia Tauragės komanda. Rungtynės turėtų būti atkaklios ir įdomios. Pergalės atveju „Granulta-Grafų baldai“ pakiltų į antrą vietą, o pralaimėjimo tektų tikriausiai dalintis 3-6 vietomis su Raseinių, Klaipėdos ir Telšiu komandomis.

Kviečiame palaikyti Kuršėnų komandą šeštadienį 14 val. St. Anglickio mokyklos sporto salėje! Palaikykite SAVO miesto komandą!


SK „Kristalo“ veteranai iškovojo bronzos medalius
Kristalo naujienosLapkričio mėnesį SK „Kristalo“ komanda dalyvavo Viekšnių veteranų turnyre, kuriame galėjo dalyvauti krepšinio mėgėjai, kuriems 40 metų ir daugiau. Turnyre dalyvavo penkios komandos, tarp kurių ir Kuršėnų komanda.

Pirmame etape visos komandos žaidė rato sistema ir po keturių akistatų kuršėniškiai liko trečioje vietoje. Pusfinalyje teko susigrumti su Gyvolių kaimo komanda. Po kietos ir įnirtingos kovos teko pripažinti priešininkų pranašumą. Lapkričio pabaigoje SK „Kristalo“ veteranai dėl trečiosios vietos susirungė su Šaukėnų komanda. Buvo žaidžiamos dvi rungtynės ir žiūrimas abiejų rungtynių skirtumas. Pirmosiose rungtynėse komandos išsiskyrė taikiai – 50:50. Viskas turėjo spręstis antrose rungtynėse, bet priešininkai buvo lygiaverčiai, todėl po 40-ies minučių rezultatas buvo lygus. Pratęsimo metu Kuršėnų ekipos krepšininkai visgi minimaliu skirtumu įrodė savo pranašumą ir iškovojo trečiąją vietą. Finale kovėsi Gyvolių kaimo ir šeimininkų Viekšnių kaimo komandos, akistatą laimėjo ir čempionais tapo kuršėniškių skriaudikai pusfinalyje – Gyvolių kaimo komanda.

Komandos vadovas Raimondas Bernotas džiaugėsi iškovota taure bei įtemptais mažojo finalo mačais bei teigė: „Na turnyras, kaip parodė rungtynės, buvo tikrai įdomus. Gal rezultatas galėjo būti ir geresnis, nes neišnaudojome puikių progų, nepataikėme baudų metimų. Džiaugiuosi, kad laimėjome trečią vietą ir norėčiau iš komandos išskirti Elijų Spulginą, kuris turnyro metu pademonstravo brandų žaidimą. Dabar esame pakviesti į Kelmės veteranų turnyrą, todėl stengsimės ir iš ten parvežti medalius.“

Dvi pergalės leido pakilti Kuršėnų ekipai į trečią RKL A diviziono lentelės vietą
RKLPenktadienį į Kuršėnus atvyko Kauno „Sabonio krepšinio centro“ komanda ir jau pirmame kėlinyje neleido šeimininkams įgyti pranašumo, todėl pirmasis kėlinys baigėsi 16:18. Antrame kėlinyje „grafai“ įjungė aukštesnę pavarą pagal kurią kauniečiai nebespėjo, todėl persvėrė rezultatą ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 6 taškų persvarą. Antroje rungtynių pusėje Egidijaus Morkūno krepšininkai nesugebėjo įgyti didesnės persvaros, tačiau ir neleido persverti rezultato varžovams. Rungtynės laimėtos rezultatu 72:65.

„Granultos-Grafų baldų“ komandoje Nerijus Keleras pelnė 14 taškų, Gintaras Kukanauskas 13 taškų ir atkovojo 7 kamuolius taip nutraukdamas 8 rungtynių seriją, kurioje atlikdavo bent dvigubą dublį. Po 12 taškų pridėjo Nerijus Daunoravičius ir Mantas Jankaitis. Kauniečių gretose Martynas Sajus pelnė 20 taškų.

Šeštadienį teko vykti į Kretinga ir susitiktu su vietos komanda. Per pirmuosius du kėlinius Kuršėnų komanda turėjo tik 2 taškų pranašumą. Trečiame kėlinyje pavyko įgauti apčiuopiamą 9 taškų persvarą. Jos neiššvaistę kuršėniškiai laimėjo rungtynes rezultatu 79:69.

Nugalėtojams Nerijus Keleras pelnė 24 taškus. 14 taškų ir 9 atkovotus kamuolius į savo sąskaitą įsirašė Gintaras Kukanauskas, o Mindaugas Kumpis pridėjo 13 taškų. Gediminas Drungys Kretingos komandai įmetė 17 taškų.

Po šių dviejų pergalių Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“ pakilo į 3 vietą RKL A diviziono lentelėje. Iki pirmojo rato pabaigos liko trys turai ir trys pajėgūs varžovai. Penktadienį kuršėniškiai surems ginklus su principine varžove Telšių komanda išvykoje. Šeštadienį 14 val. St. Anglickio mokyklos sporto salėje „grafai“ susitiks su Klaipėdos LCC universiteto komanda. Tikimės gražių kovų ir pergalių! Palaikykime SAVO miesto komandą!


Savaitgalį pasiektos dvi pergalės prieš Kauno ir Neringos krepšininkus
RKLPenktadienį Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai‘ žaidė išvykoje su Kauno raj. „Tornado“ komanda. Pirmame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, tačiau antrą kėlinį kuršėniškiai laimėjo 15 tašku skirtumu. Po ilgosios pertraukos sugrįžę į aikštę kauniečiai bandė pasivyti Egidijaus Morkūno auklėtinius, bet jų pastangas žlugdė sėkmingas svečių žaidimas. Pasiekta pergalė rezultatu 76:67.

Įspūdingai sužaidė Gintaras Kukanauskas, kuris atliko trigubą dublį! Centras atkovojo net 27 kamuolius, pelnė 24 taškus ir išprovokavo 10 pražangų, taip surinkdamas 42 naudingumo balus. Kuršėnų komandos „monstras“ pagerino RKL rekordą atkovotų kamuolių grafoje, o taip pat užtikrintai pirmauja A divizione pagal šį rodiklį. Po 13 taškų rungtynėse pelnė Mantas Jankaitis ir Nerijus Keleras. Kauno raj. Komandoje rezultatyviausiai žaidė Vladislovas Razumnovas, kuris įmetė 19 taškų.

Antrąsias savaitgalio rungtynes „grafai“ žaidė namuose su Neringos „Kuršių“ komanda. Pirmoje rungtynių pusėje vyko apylygė kova ir nei vienai komandai nepavykdavo perimti iniciatyvos ir padidinti skirtumą, todėl rezultatas buvo 40:41 svečių naudai. Trečiame kėlinyje kuršėniškių puolimas pagyvėjo, todėl pavyko įgauti apčiuopiamą 9 taškų persvarą. Paskutiniame rungtynių kėlinyje „kuršiai“ toliau strigo šeimininkų gynyboje, kurie tuo pasinaudojo ir padidino skirtumą iki dviženklio. Rungtynės laimėtos rezultatu 90:75.

Nugalėtojams Gintaras Kukanauskas pelnė 16 taškų ir atkovojo 14 kamuolių. Nerijus Keleras buvo rezultatyviausias ir pelnė 17 taškų, Mariaus Jankaičio sąskaitoje 16 taškų. Neringiškių gretose Rokas Šimkevičius įmetė 20 taškų.

„Granulta-Grafų baldai“ po 8 turų su 6 pergalėmis dalijasi 4-5 vietomis su Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komanda. Penktadienį lapkričio 22 dieną RKL rungtynės vyks Kuršėnuose, kur komanda susitiks su Kauno „Sabonio krepšinio centro“ ekipa. Rungtynės prasidės 18 val. ir vyks St. Anglickio mokyklos sporto salėje. Šeštadienį lauks išvyka į Kretingą, todėl tikimės dviejų pergalių savaitgalį ir aktyvaus palaikymo Kuršėnuose!

Kuršėnų komanda namuose privertė pirmą kartą pralaimėti Raseinių „Rasų“ komandą
RKLPraėjusį savaitgalį Kuršėnų „Granultos-Grafų baldų“ komanda namuose įveikė iki tol dar pralaimėjimo kartėlio nepatyrusius Raseinių krepšininkus, bet šeštadienį svečiuose turėjo pripažinti Kupiškio ekipos pranašumą. Su keturiomis pergalėmis ir dviem pralaimėjimais kuršėniškiai RKL A divizione dalijasi 4-5 vietomis su Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komanda.

Penktadienį į Kuršėnus atvyko viena iš stipriausiai sukomplektuotų šiame sezone RKL komandų – Raseinių „Rasai“. Pirmojo kėlinio pradžioje "Rasai" buvo gerokai išsiveržę į priekį ir atrodė, kad tai bus dar viena lengva jų pergalė, tačiau kuršėniškiai po to kilo į spurtą bei beveik pavijo varžovus, kuriems paliko tik 2 taškų persvarą. Antrame kėlinyje pavyko susikrauti 13 taškų persvarą, kurios Egidijaus Morkūno auklėtiniai neiššvaistė iki rungtynių pabaigos bei į savo sąskaitą įsirašė svarbią pergalę.

Naudingiausias rungtynėse buvo Mindaugas Kumpis, kuris pelnė 18 taškų ir atkovojo 16 kamuolių, iš kurių net 9 puolime! Aukštaūgis surinko net 37 naudingumo balus ir pagal naudingumą bei atkovotus kamuolius atsidūrė savaitgalio Garbės lentoje. Nerijus Keleras buvo rezultatyviausias, jis pelnė 21 tašką, pataikydamas 6 iš 10 tritaškių metimų. Gintaras Kukanauskas įmetė 15 taškų ir atkovojo tiek pat kamuolių, o Dovydas Valentėlis pridėjo 12 taškų. Sunkiausiai sekėsi stabdyti "Rasų" komandos lyderį Valdemarą Savostjanovą, jo sąskaitoje 19 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Kitose rungtynėse išvykoje „Granulta-Grafų baldai“ susitiko su praeito sezono RKL B diviziono laimėtojais Kupiškio KK „Kupiškis“. Rungtynėse per pirmą kėlinį geriau atrodė šeimininkai, kurie turėjo 3 taškų persvarą. Pražūtingas rungtynėse pasirodo buvo antrasis ketvirtis, kurį kuršėniškiai pralaimėjo 8:21 ir leido kupiškėnams susikrauti dviženklę persvarą. Antroje rungtynių pusėje perimti iniciatyvos nepavyko, todėl teko pripažinti pralaimėjimą rezultatu 69:86.

Kuršėnų komandoje vienintelis žibėjo Gintaras Kukanauskas, kuris pelnė 16 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir blokavo 5 varžovų metimus. Marius Jankaitis pridėjo 14 taškų. Rezultatyviausias laimėtojų komandoje buvo Mindaugas Urbutis, jis pelnė 21 tašką.

Kitose RKL rungtynėse lapkričio 15 dieną Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“ išvykoje susikaus su Kauno raj. „Tornado“ komanda. Šeštadienį lapkričio 16 dieną 14 val. kuršėniškiai savo namų salėje priims Neringos „Kuršius“. Kviečiame palaikyti SAVO miesto komandą!