Naujienos

3×3 krepšinio turnyre Kuršėnuose triumfavo vietos krepšininkai

Liepos 6 dieną visoje Lietuvoje nestigo įvairaus lygio 3×3 turnyro, o vienas iš jų, jau aštuntasis Lietuvos čempionato etapas vyko Kuršėnuose, Šiaulių rajone. Norą dalyvauti Kuršėnų etape pareiškė 35 komandos, o daugiausiai aktyvumo sulaukė Mėgėjų grupė, kurioje dalyvavo 14 komandų.

Elito grupėje pagaliau nugalėti pavyko gerą sudėtį surinkusiems Kuršėnų atstovams Tiek ir tereikėjo
Elito grupėje pagaliau nugalėti pavyko gerą sudėtį surinkusiems Kuršėnų atstovams Tiek ir tereikėjo
Nuotr. Arvidas Šimulis

Elito grupėje nugalėjo Kuršėnų atstovai Tiek ir tereikėjo

Pagaliau pergale Elito grupės kovas pavyko užbaigti kuršėniškiams, dažnai Lietuvos 3×3 etapuose dalyvaujanti Tiek ir tereikėjo komanda savo kovas vis užbaigia atkrintamosiose, tačiau šįkart, jiems pavyko puikiai sužaisti būtent šį etapą ir triumfuoti savo namų aikštelėje. Po grupės varžybų tiesiai į pusfinalį pateko pralaimėjimų nepatyrusi Pandėlio SK ekipa, bei geresnį pelnytų taškų skaičių savo grupėje turėjusi Naujosios Akmenės Žemaitijos termoputa. Abi šios komandos praleido ketvirtfinalio etapą, tačiau tai į naudą joms neišėjo, abi galiausiai buvo nukautos pusfinaliuose ir finale susitiko Kuršėnų Tiek ir tereikėjo bei Plungės Baudėjas-Garso impulsas. Kuršėniškiai, kuriems atstovavo Gražvydas Mockus, Gintaras Kukanauskas, Domantas Šimaitis ir Pranciškus Ručinskas šventė pergalę 21:14 ir laimėjo 150 Eur piniginį prizą, o Plungės atstovams atiteko antroji vieta ir 50 Eur. Treti šįkart aukščiausią rezultatą šį sezoną pasiekę Pandėlio SK krepšininkai.

Mėgėjų grupėje rungtyniavo ir legionieriai
Mėgėjų grupėje rungtyniavo ir legionieriai
Nuotr. Arvidas Šimulis

Mėgėjuose eilinis čempionato favoritų triumfas ir dar vienas Sportpoint MVP prizas jiems

Dar vieną pergalę Mėgėjų grupėje pasiekė Losritos krepšininkai (Deimantas Pavlovskis, Gediminas Povilauskas, Andrius Tichonovas ir Tomas Malimenkovas), po penktadienį vykusio naktinio krepšinio Ignalinoje, jie išsaugojo jėgų ir šeštadienį jau varžėsi Kuršėnuose. Čia jie žygiavo pergalingai, įveikė visus varžovus ir dar kartą nugalėjo mėgėjų grupėje. Finale iš Vilniaus atvykusi Losrita 11:6 nugalėjo Plungės Baudėjas-Garso impulsas komandą, trečia mėgėjuose liko Kuršėnų komanda Uostyk Pušį, mažajame finale įveikusi Emigrantus.

Losritos krepšininkui Gediminui Povilauskui atiteko ir Sportpoint MVP prizas, kuris šį kartą buvo skiriamas Mėgėjų grupės geriausiam krepšininkui. Losritos komandos aukštaūgis puikiai grūmėsi po krepšio, o kai komandai dėl vėjo sunkiai sekėsi pataikyti iš toliau jis rinko taškus iš artimesnių distancijų. Jam iš sporto prekių parduotuvės Sportpoint atiteks dar vienas MVP apdovanojimas.

Jaunimo grupėse netrūko atkaklios kovos
Jaunimo grupėse netrūko atkaklios kovos
Nuotr. Arvidas Šimulis

U17 grupėje nugalėjo svečiai iš Šiaulių, U15 dar vienas Zaveros triumfas

U15 amžiaus grupėje toliau Vakarų Lietuvos pusėje dominuoja klaipėdiečiai Zaveros krepšininkai (anksčiau buvo Kaštonai), jie savo amžiaus grupėje šventė dar vieną pergalę ir jau ketvirtą kartą tapo savo amžiaus grupės čempionais. Surinkę 400 įskaitinių taškų jie tvirtai pirmauja U15 grupėje. Antri Kuršėnuose liko Svirpliai iš Akmenės, treti – vietiniai Kurshenai. Zaveros komandoje Kuršėnuose rungtyniavo Alanas Zaueras, Edgaras Pilybas, Matas Karbauskas ir Mantvydas Gedrimas.

U17 grupėje Martynas ir draugai iš Šiaulių nepatyrė nė vieno pralaimėjimo, o finale palaužė su dviem metais vyresniais taip pat rungtyniaujančius Zaveros krepšininkus. Pirmą kartą čempionate sudalyvavusi Martyno ir draugų komanda (Martynas Česnauskas, Domas Uosis ir Lukas Uosis) į savo sąskaitą įsirašė 100 įskaitinių taškų ir jeigu tik pratęs savo dalyvavimą turės puikius šansus žaisti ir finaluose. Trečioje vietoje šioje amžiaus grupėje liko Senamiests krepšininkai iš Skuodo.

Veteranai pirmą kartą šį sezoną taip pat išbandė jėgas, kitas Veteranų grupės turnyras jau Biržuose liepos 13
Veteranai pirmą kartą šį sezoną taip pat išbandė jėgas, kitas Veteranų grupės turnyras jau Biržuose liepos 13
Nuotr. Arvidas Šimulis

Kuršėnuose pirmą kartą čempionate varžėsi ir veteranai

Kuršėnuose tradiciškai vyko ir veteranų grupės varžybos, kurios dalyvauti sutraukė tris komandas. Čia puikiai pasirodė Mindaugo Kumpio vedama Girinių komanda, kuri įveikė savo varžovus ir už nugaros paliko Kristalas-1 bei KK Kuršėnai komandas. Girinių komandą atstovavo M.Kumpis, Toma Auga, Raimondas Bernotas ir Kęstutis Kucevičius, o M.Kumpis tapo ir šios grupės MVP krepšininku.

Už puikiai organizuotą Lietuvos 3×3 čempionato etapą Kuršėnuose MMKL širdingai dėkoja sporto klubui Kristalas, Pavenčių bendruomenei, Kuršėnų seniūnijai, taip pat rėmėjams UAB Sportpoint, UAB Sporto kalvė, dizaino studija MarcoLab, Grafų baldai, Jupoja, Gedvaira, autoBaltika, ūkininkų Baristų duona, Kuršėnų konditerija, portalui Kuršėnai.lt, Saulės radijui ir Šiaulių kraštui.

Primename, kad visos čempionate dalyvaujančios komandos kaupia įskaitinius čempionato taškus, o daugiausiai taškų surinkusios komandos kiekvienoje amžiaus grupėje rugpjūčio mėnesį susitiks ir čempionato finaluose.

Kiti Lietuvos 3×3 čempionato etapai jau ateinantį savaitgalį Raseiniuose ir Biržuose, o visą turnyrų grafiką galite rasti čia.

Nuotraukų galerija

MML.lt informacija