Naujienos

Atsinaujinusi SK „Kristalo“ komanda pradeda trečiojo ŠRVMKL čempionų titulo medžioklę

Gruodžio viduryje startuoja jau dešimtasis Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos sezonas. Du praėjusius sezonus SK „Kristalo“ komanda neturėjo lygių ir triumfavo lygoje. Šiais metais bendradarbiaudami su Kuršėnų sporto mokykla ir atsinaujinusi komanda keičia pavadinimą, nuo šiol – Kuršėnų „Kristalas – Kuršėnų SM Feniksas“.  Iš praėjusių metų sudėties komandoje liko tik 5 žaidėjai, kiti naujokai arba sugrįžę į komandą po pertraukos. Pristatysime komandos sudėtį ir artėjantį tvarkaraštį.

Sėkmingai komandai vadovaujantis Juozas Staponkus lieka vyriausiojo trenerio poste, o jam talkins Vidmantas Janušauskas, kuris į komandą pasikvietė penkis auklėtinius iš SK „Fenikso“ komandos. Komandoje liko pagrindiniai aukštaūgiai Danas Mikolaitis ir Martynas Mikšys, įžaidėjas Andrius Zapalskis ir klubo veteranai Ramūnas Norutis ir Daivaras Daujotas. Į komandą po metų pertraukos grįžta Gražvydas Mockus, kuris praeitais metais debiutavo Regionų krepšinio lygoje ir Karolis Jonuška, pasveikęs po sunkių kelio traumų, dėl kurios teko gultis ant operacinio stalo ir praleisti du sezonus. Pirmą kartą ŠRVMKL debiutuos SK „Kristalo“ veidas ir tikras klubo patriotas Gintaras Kukanauskas. Aukštaūgis sustiprins stiprią priekinę liniją ir savo patirtimi bei meistriškumu dalinsis su jaunaisiais komandos žaidėjais.

Šiais metais komandoje matome nemažai jaunų žaidėjų, kurie prisijungė ir žymiai atjaunino komandos amžiaus vidurkį. Penki žaidėjai vasarą kartu sportavo su SK „Kristalo“ krepšininkais ir prisijungia prie komandos iš SK „Fenikso“ ir Kuršėnų SM komandos. Tai pagrindiniai savo kartos žaidėjai: Edvinas Daunys, Vilius Kaubrė, Erlandas Ševčiukas, Arijus Auškalnis ir Domantas Jakas. Komandos sudėtyje debiutuos ir vyresnysis Ramūno Noručio sūnus Deividas, kuris nuo mažens palaikydavo „Kristalo“ komandą nuo suoliuko, o dabar turės galimybę pats išbėgti į aikštelę. Bene mistiškiausias komandos naujokas dvidešimtmetis Gediminas Danilevičius, kuris savo universalumu ir tvirtu sudėjimu sužavėjo „Kristalo“ komandos skautus ir turės progą debiutuoti komandoje jau pirmose sezono rungtynėse.

Šį sezoną ŠRVMKL rungtyniaus 7 komandos, kurios žais dviejų ratų sistema. Šiais metais mūsiškių namų salė bus S. Anglickio mokyklos sporto salė ir sezoną komanda pradės būtent ten, kur gruodžio 14 dieną 19:30 val. kausis su „Fortūnos“ komanda. Šiais metais lauks dar vienos varžybos – gruodžio 21 dieną Kuršėnuose su Gruzdžių ekipa. Po pirmojo rato numatoma Šiaulių rajono Mero taurė, kur žais keturios stipriausios komandos. Praeitais metais „Kristalo“ komanda laimėjo bronzos medalius, todėl šiais metais tikrai norės pagerinti pozicijas ir rimtai pakovoti dėl Mero taurės.

Sekite naujienas SK „Kristalo“ facebook puslapyje ir kviečiame palaikyti mūsiškius ŠRVMKL batalijose!