Naujienos

Europos Klasikinės jėgos Trikovės veteranų čempionate – sidabro medalis

Antanas Gricius – Europos vicečempionas

Albi mieste Prancūzijoje vyko Europos Klasikinės jėgos Trikovės veteranų čempionatas, kuriame dalyvavo virš 200 sportininkų iš 23 šalių. Svorio kategorijoje iki 93 kg dalyvavo ir sporto klubo „Kristalas“ treneris Antanas Gricius.

Pritūpimo veiksme sportininkas įveikė  192,5 kilogramų štangą ir iškovojo mažajį sidabro medalį, čia nugalėjo sportininkas iš Lenkijos pasiekęs naują Europos rekordą 240,5kg. Spaudimo veiksme Antanas iškėlė 110 kg ir liko penktas šioje rungtyje. Pasiekti geresnį rezultatą sutrukdė peties trauma. Dėl plyšusio peties raumens galvota nedalyvauti čempionate, bet gaila įdėto darbo, todėl gydytojų pagalba aplopęs petį, kuršėniškis visgi išvyko į Prancūziją.

Po dviejų veiksmų Antanas buvo ketvirtas. bet pirmame traukos bandyme iškėlęs 210 kilogramų pakilo į antrą vietą, šiame veiksme „Kristalo“ sportininkas iškėlė 217,5 kilogramų. Iškovotas antras mažasis sidabro medalis veiksme. Galutinėje įskaitoje  Antanas Gricius tapo Europos Veteranų vicečempionu. Pirmas sportininkas iš Lenkijos. Trečias ispanas.

Šiame čempionate svorio kategorijoje dalyvavo dar vienas Lietuvos rinktinės narys Vidmantas Baublys, sportininkas iš Šakių svorio kategorijoje iki 66 kg buvo antras.

Sportininkus lydėjo ir jiems padėjo Lietuvos jėgos trikovės federacijos prezidentas Erlandas Petrauskas.

Antanas Gricius 2 vietoje.