Naujienos

„Grafų baldai-KA Saulė“ lieka su trejomis pergalėmis

Šiaulių krepšinio lygos nuotr. (Kuršėnų Grafų baldai-KA Saulė) www.skl.ltPraėjusį savaitgalį Kuršėnų komanda rungėsi su Ukmergės „Olimpo“ ir Vilniaus VKC komandomis. Pirmose savaitgalio rungtynėse Ukmergėje kuršėniškiai „kibo į atlapus“ ketvirtoje RKL A diviziono vietoje esančiai komandai ir po pirmojo kėlinio buvo priekyje 13:12. Antrame kėlinyje į priekį išsiveržė šeimininkai, tačiau Dainiaus Bertulio auklėtiniai trečiajame kėlinyje susigražino trapų pranašumą. Viskas sprendėsi paskutiniame kėlinyje, kuriame užtikrinčiau sužaidė Modesto Gylio vedami „olimpiečiai“. Galutinis rungtynių rezultatas 73:66 Ukmergės komandos naudai. Rezultatyviausias Kuršėnų komandos gretose buvo visus 20 taškų antroje rungtynių pusėje surinkęs Augustas Pampikas. Tada Pažėra ir Marius Jankaitis prisidėjo po 14 taškų. Ukmergės komandai jau minėtasis Modestas Gilys surinko 23 taškus.

Antrose savaitgalio rungtynėse „grafai“ namuose priėmė Vilniaus VKC jaunuolius. Pirmame kėlinyje į priekį šovę svečiai įmetė 28 taškus ir turėjo 8 taškų pranašumą. Toliau rungtynėse skirtumas tik augo ir Kuršėnų komanda turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu 71:93. Kuršėnų komandai Dominykas Bertulis ir Mantvydas Žukauskas pelnė po 12 taškų. Vilniaus VKC komandai Vytautas Saulis įmetė 17 taškus.

Kitą savaitgalį Kuršėnų komanda susigrums su Kauno „Atleto LSU“ komanda išvykoje penktadienį ir šeštadienį 14 val. namuose su gerai pažįstama Akmenės SCKK „Akmenės cemento“ komanda. Kviečiame visus į S. Anglickio mokyklos sporto salę.

Šiaulių krepšinio lygoje „Grafų baldai-KA Saulė“ patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą. Šį kartą nusileista „Artilux NMF“ komandai. Visas rungtynes komandos žaidė koja kojon, pirmaujanti komanda keitėsi 8 kartus, tačiau kuršėniškiams niekaip nepavyko sustabdyti siautėjančio Tomo Melnikavičiaus. Priešininkai vėl geriau sužaidę pabaigą nugalėjo rezultatu 88:78. Kuršėnų komandos neišgelbėjo ir puikus Manto Jankaičio žaidimas, puolėjas įmetė 22 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. „Artilux NMF“ komandai 35 taškus pelnęs Tomas Melnikavičius sužaidė geriausias rungtynes sezone ir surinko 38 naudingumo balus.

Kitas rungtynes „grafai“ žais su „Solo-Eurogym“ komanda. Rungtynės vyks gruodžio 12 dieną 19:15 val. J. Janonio gimnazijos sporto salėje Šiauliuose.