Naujienos

Kristalo sportininkų pasiekimai Europos svarsčių kilnojimo čempionate

Estijos sostinėje vyko Europos svarsčių kilnojimo čempionatas. Lietuvos rinktinės sudėtyje startavo du sporto klubo Kristalas spotininkai. Pirmą dieną  Povilas Kačinskas pasipuošė dviem aukso medaliais. Povilas svorio kategorijoje iki 73 kg ilgame cikle 24 kg svarsčius iškėlė 50 kartų ir tapo Europos ilgo ciklo čempionu.

Antrą aukso medalį pelnė estafetės rungtyje  kartu su komandos draugais. Svarstį estafetėje kėle vilnietis M. Čepulis, A. Bartkevičius (Klausučiai), T. Miežlaiškis (Marijampolė), P.Kačinskas (Kristalas).

Kitas Kristalo sportininkas Artūras Talijūnas 24 kg svarsčius kėlė veteranų grupėje. Svorio kategorijoje iki 105 kg pakėlęs 86 kartus stūmimo veiksme iškovojo antrą vietą.A ntra vieta iškovota ir estafetės ilgo ciklo rungtyje veteranų grupėje. Kartu su Artūru svarsčius kėlė pakruojietis V. Jankauskas, Kauno rajono vicemeras P. Vicoskas, panevežietis V.Vitkūnas.

Antrą diena buvo dar sekmingesnė. Povilas išrovęs 142 kartus, išstūmęs 97 kartus ir nugalėjęs trikovės rungtyje pasidabino dar trims Europos svarsčių kilnojimo aukso medaliais. Komandos draugu pasiekė ir Artūras kuris irgi iškovojo Europos veteranų  Svarsčių kilnojimo tris aukso medalius. Išrovęs 24 kg kg svarstį 200 kartus, dvikovės rungtyje, nugalėjęs dar pelnė Europos veteranų čempiono titulą kartu su komandos draugais estafetės rungtyje.

Lietuvą estafetės rungtyje atstovavo A.Talijūnas (Kristalas), V. Jaunkauskas (Pakruojis), K. Kasperavičius (Degaičiai), V. Vitkūnas (Panevežys).

Povilas Kačinskas  apgynė Europos čempiono vardą, o Artūras Talijūnas pirmą kartą tapo triskart Europos svarsčių kilnojimo čempionu.

Sportininkų treneris Antanas Gricius – tarptautinės kategorijos teisėjas, kuris  teisėjavo šiame čempionate.