Naujienos

Kuršėnų komanda blankiai pradėjo RKL sezoną

Kuršėnų Grafų baldai-KA Saulė - Kelmė (skl.lt nuotr.)Du pralaimėjimai Regionų krepšinio lygos starte bei banguotas žaidimas Šiaulių krepšinio lygoje – visa tai nusako sezono pradžią ir tai apžvelgsime pirmojoje www.kristalas.net apžvalgoje.

Kuršėnų „Grafų baldai-KA saulė“ naująjį Natural Pharmaceuticals-RKL Čempionato sezoną pradėjo savo salėje priimdami A diviziono naujokus Plungės „Olimpo“ krepšininkus. Rungtynių pradžia nežadėjo nieko blogo, pirmasis kėlinys laimėtas rezultatu 26:19. Antrajame šeimininkų taikiklis pradėjo strigti ir tuo pasinaudoję plungiškiai sumažino atsilikimą iki minimalaus. Po ilgosios pertraukos Kuršėnų komandos jaunimas pradėjo vis dažniau klysti, o patyrusi „Olimpo“ komanda susikrovė dviženklį pranašumą. Per paskutines 10 minučių situacijos pakeisti nepavyko, todėl teko „nukelti kepures“ prieš Plungės komandą rezultatu 71:88. Būtina paminėti, kad svečiai pataikė 11 tritaškių iš 21 bandymo ir perėmė 18 kamuolių, kai „Grafų baldų-KA Saulės“ ekipa įmetė tik 4 tritaškius iš 17 mestų ir suklydo 23 kartus.

Trenerio asistentas Elijus Spulginas apie rungtynes sakė: „Pirmoje pusėje viskas ėjosi kaip iš pypkės, o trečiame kėlinyje labai užstrigome plungiškių gynyboje. Jie viską keitė, tiek dideli tiek maži pas mus darė daug klaidų, todėl neužpuolėm. Plungė „chitri“ komanda ir mano asmenine nuomone jie gali toli nužygiuoti. Dar tik sezono pradžia tai, manau, įsižaisim.“ Kuršėnų komandoje Tadas Pažėra ir Mindaugas Žukauskas pelnė po 20 taškų, Plungės ekipoje išsiskyrė Žilvinas Kubilius pelnęs 16 taškų.

Šeštadienį kuršėniškiai susikovė su Kauno rajono „Omegos“ komanda. Įpusėjus rungtynes svečiai turėjo 11 taškų persvarą, tačiau per trečiąjį kėlinį sugebėjo ją iššvaistyti. Viskas sprendėsi paskutiniame kėlinyje, likus mažiau nei minutei Kuršėnų komanda turėjo 5 taškų pranašumą, tačiau Gintaro Kukanausko techninė pražanga, varžovų atkovotas kamuolys puolime ir nesuregzta paskutinė ataka leido kauniečiams išplėšti pratęsimą. Jame „Omegos“ komanda spurtavo 5:0 ir galiausiai laimėjo rungtynes 97:93. Rezultatyviausias „Grafų baldų-KA Saulės“ komandoje buvo Tadas Pažėra, kuris pelnė 26 taškus ir 7 kartus sėkmingai asistavo komandos draugams. Kauno raj. „Omegos“ komandoje puikias rungtynes sužaidė ir savaitės A diviziono MVP tapo Remigijus Sugintas: 30 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 42 naudingumo balai.

Savaitinę RKL rungtynių apžvalgą galite rasti ČIA.

Spalio 4 dieną prasidėjo Šiaulių krepšinio lygos kovos, kur po ilgos pertraukos vadovybė vėl leido žaisti RKL A diviziono žaidėjams, todėl Kuršėnų komanda grįžo į pirmenybes. Po 4 turų komanda turi dvi pergales: prieš „A. Sireikos KA-Pramuštgalvis“ rezultatu 111:66 ir „Žvalguvos“ rezultatu 82:65 komandas. Pralaimėta „Vaido Sėjūno vairavimo mokykla-Kelmė“ rezultatu 79:85 ir „Artilux NMF“ rezultatu 74:78. Komandoje rezultatyviausia žaidžia Jurgis Šventickas, kuris vidutiniškai pelno po 19,5 taško, Augustas Pampikas pelno po 14,3 taško ir vidutiniškai atlieka po 5,7 rezultatyvaus perdavimo. Trečiasis komandoje pagal efektyvumą rikiuojasi Gintaras Kukanauskas, kuris atkovoja po 9 kamuolius ir pirmauja pagal šį rodiklį komandoje.

Nuotraukos iš Kuršėnų ir Kelmės komandų akistatos SKL.lt puslapyje.

Regionų krepšinio lygoje penktadienį Kuršėnų komanda keliauja į Kretingą, o šeštadienį kuršėniškius kviečiame palaikyti komandą namuose, nes 14 val. St. Anglickio mokyklos sporto salėje susikaus su Kauno VDU komanda.

Visas naujienas kviečiame sekti SK „Kristalo“ puslapyje facebooke, bei www.kristalas.net. Kiekvieną savaitę pasistengsime apžvelgti rungtynes ir įdomiausius momentus.