Naujienos

Kuršėnų komanda įsibėgėja ir skina pergales namų salėje

Kuršėnų komandos lyderis Mantvydas Žukauskas (skl.lt nuotrauka)Kuršėnų „Grafų baldai-KA Saulė“ praeitą savaitgalį susitiko su pirmoje ir trečioje RKL A diviziono vietose esančiomis Gargždų ir Tauragės komandomis. Penktadienį komanda vyko į Gargždus ir metė iššūkį dabartinei RKL A diviziono lyderei – Gargždų SC komandai, kurioje rungtyniauja puikiai pažįstami krepšininkai kaip Simonas Serapinas, Vaidotas Pečiukas, Mantas Tomaševičius. Pirmame kėlinyje gargždiškiai primetė savo žaidimo tempą ir pirmavo rezultatu 28:19. Per kitas 10 minučių kuršėniškių deficitas išaugo iki 15 taškų. Nors trečiame kėlinyje buvo pavykę sumažinti skirtumą, tačiau iki pat rungtynių pabaigos reikšmingo pokyčio padaryti nepavyko. Galutiniu rezultatu pralaimėta 65:84. Atkovotų kamuolių grafoje Kuršėnų komanda pralaimėjo net 58:31.

Kuršėnų komandos lyderiai Mantvydas Žukauskas ir Augustas Pampikas pelnė 21 ir 14 taškų. Jau minėti Simonas Serapinas ir Vaidotas Pečiukas buvo rezultatyviausi šeimininkų komandoje ir surinko po 14 taškų.

Šeštadienį namuose nugalėta pajėgi Tauragės KK komanda rezultatu 78:73, kuri RKL savaitės apžvalgoje aprašyta kaip tikra staigmena. Kuršėnų komanda nuo pat rungtynių pradžios buvo priekyje ir nors keletą kartų svečiams pavyko išlyginti rezultatą, tačiau tauragiškiai nė sekundės nepirmavo! Kuršėnų komanda suklydo net 18 kartų, tačiau taikliau metė tiek dvitaškius, tiek tritaškius metimus.

Į pergalę komandą vedė Tadas Pažėra, kuris pelnė 22 taškus. Gintaras Kukanauskas buvo arti dvigubo dublio: 10 atkovotų kamuolių ir 9 taškai. Svečių komandai Aivaras Kvedaravičius pelnė 19 taškų.

Kitą savaitgalį „Grafų baldų-KA Saulės“ komanda vyks į Ukmergę, o šeštadienį 14 val. namų salėje susigrums su Vilniaus VKC komanda. Ar pavyks pratęsti pergalių seriją namuose? Ateikite ir palaikykite SAVO miesto komandą!

Šiaulių krepšinio lygos fronte iškovoto penkios pergalės ir patirti 3 pralaimėjimai. Praeitą savaitę nusileista ŠKL lyderiams „Vaido Sėjūno vairavimo mokyklos-Kelmės“ komandai rezultatu 75:61. Per pirmą kėlinį kelmiškiai įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos. „Grafų baldų-KA Saulės“ komandai Mantvydas Žukauskas pelnė 20 „akių“, Augustas Pampikas – 17. Nugalėtojams Daivaras Pakarklis ir Lukas Sėjūnas įmetė po 19 taškų, o Svajūnas Kaušius užfiksavo dvigubą dublį: 16 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

Praėjusį pirmadienį rezultatu 82:70 laimėta prieš „Žvalguvos“ komandą. Pirmąjį kėlinį Dainiaus Bertulio auklėtiniai nugalėjo rezultatu 28:8, o po to puikiai įvykdė savo užduotis ir neleido priešininkams pagalvoti apie pergalę. Komandos lyderis Mantvydas Žukauskas užfiksavo pirmąjį savo sezono trigubą dublį: 13 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų. „Žvalguvos“ komandai Deividas Juozaitis surinko 25 taškus.

Rungtynių epizodus galite rasti SKL.lt puslapyje.