Naujienos

Kuršėnų „Kristalas“ – Žiemgalos taurės vyrų tinklinio čempionato nugalėtojai

Sekmadienį Joniškyje vyko finalinės Žiemgalos taurės vyrų tinklinio čempionato kovos. Po reguliaraus sezono Kuršėnų „Kristalo“ komanda tarp 7 komandų užėmė antrąją vietą ir pusfinalyje kovojo su pajėgia ir patyrusia Šiaulių Yvo komanda. Rezultatu 2:1 pavyko nugalėti kuršėniškiams ir užsitikrinti bent sidabro medalius. Kitame pusfinalyje šeimininkai Joniškio „Ąžuolas“ sausu rezultatu 2:0 nugalėjo svečius iš Latvijos – Jelgavos „Mitava“.

Kovoje dėl trečios vietos tarp Šiaulių ir Jelgavos tinklininkų stipresni buvo latviai, kurie nugalėjo rezultatu 3:0. Finale vyko atkakli kova, po trijų setų priekyje buvo Joniškio tinklininkai 2:1, tačiau Kuršėnų komanda kilo į lemiamą šturmą, laimėjo du setus ir bendru rezultatu 3:2 nugalėję tapo turnyro nugalėtojais. Naudingiausiu Kuršėnų „Kristalo“ komandos žaidėju buvo pripažintas Karolis Pleskūnas.

Komandos treneris Gytis Pleskūnas džiaugėsi puikiu pasirodymu: „Noriu padėkoti komandai už puikų pasiektą rezultatą. Vyrai žaidė kovingai, susikaupė svarbiausioms kovoms ir tikrai nusipelnė tapti čempionais.“

Dar kartą sveikiname čempionus, dėkojame žaidėjams ir sirgaliams, o dabar tinklininkų lauks dar keletas svarbių startų, apie kuriuos pranešime jau netrukus.