Naujienos

Kuršėnų „Kristalo“ tinklininkai triumfavo Žiemgalių lygos vyrų tinklinio čempionate

Kuršėnų „Kristalo“ tinklininkai triumfavo Žiemgalių lygos vyrų tinklinio čempionateKuršėnų tinklininkai su dar penkiomis komandomis varžėsi 2014 metų Žiemgalių lygos vyrų tinklinio čempionate. Pirmame etape teko susikauti su Joniškio „Ąžuolo“, Pakruojo „Parketo“, Radviliškio „Žarija“, Šiaulių „Yvo“ ir „Šarūno“ ekipomis. Per penkias rungtynes pavyko laimėti tik prieš dvi komandas ir buvo patirti trys pralaimėjimai, todėl Kuršėnų „Kristalo“ komanda liko ketvirtoje vietoje ir pusfinalyje turėjo susikauti su lyderiais Šiaulių „Yvo“ komanda. Kitame pusfinalyje varžėsi Šiaulių „Šarūno“ ir Radviliškio „Žarijos“ komandos.

Kovo 23 dieną Šiauliuose vykusiuose pusfinaliuose kuršėniškiai nustebino sutriuškindami ir sausu rezultatu 3:0 nugalėdami favoritais laikytus „Yvo“ tinklininkus.  Kitame pusfinalyje stipresnė buvo „Šarūno“ komanda, kuri kartu su „kristaliečiais“ pateko į finalą.

Finalai vyko balandžio 19 dieną Šiauliuose. Dėl trečios vietos kovėsi Radviliškio „Žarija“ ir Šiaulių „Yvas“. Pastarieji rezultatu 3:0 nugalėjo radviliškiečius ir pasidabino bronzos medaliais. Dėl Žiemgalių lygos tinklinio vyrų čempiono vardo į aikštelę stojo kuršėniškiai ir šiauliečiai. Pirmajį setą laimėjo „Šarūno“ ekipa, tačiau po to „Kristalo“ komanda kilo į šturmą ir laimėję tris setus paeiliui rezultatu 3:1 įrodė pranašumą ir tapo čempionais. Tai buvo tikrai pelnyta ir saldi pergalė, o aukso medaliai ir nuostabi taurė keliavo į Kuršėnus.

Kuršėnų „Kristalo“ komandos garbę Žiemgalių lygoje gynė: Evaldas Norvilis, Danas Mikolaitis, Robertas Gideika, Mantas Kožukalovas, Karolis Pleskūnas, Girvydas Rimeika, Gražvydas Mockus, Remigijus Vilkonis, Aivaras Gedvilas, Irmantas Laureckis, Rokas Kumža ir Mindaugas Jakas. Komandoas vadovai Stasys Stugys ir Gytis Pleskūnas.

Džiaugiamės puikiu tinklininkų pasirodymu ir linkime gerų startų kituose čempionatuose!

SK „Kristalo“ inf.