Naujienos

L. Ivinskio gimnazijoje vyko atviros Šiaulių rajono svarsčių kilnojimo varžybos administracijos direktoriaus taurei laimėti

Sausio 20 dieną Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko atviros Šiaulių rajono svarsčių kilnojimo varžybos administracijos direktoriaus taurei laimėti. Varžybose dalyvavo 69 pajėgiausi Šiaulių, Kelmės, Pakruojo, Rokiškio, Kauno, Tauragės rajonų bendrojo ugdymo mokyklų svarsčių kilnotojai.

Lauryno Ivinskio gimnazijos komanda (Tomas Tarasevičius, Tautvydas Knečiūnas, Armandas Kazlauskas, Haroldas Andrijauskas, Ovidijus Armalis, Dovydas Daujotas, Vilius Skirbauskas), surinkusi 128 taškus, Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų varžybose iškovojo pirmą vietą. Antros vietos nugalėtoja Meškuičių gimnazijos (123 taškus), trečios – Pavenčių mokyklos (120 taškų) komandos. Šiaulių rajono svarsčių kilnotojų komanda, surinkusi 190 taškų, iškovojo pirmą vietą.

Svorio kategorijoje iki 68 kg merginų grupėje Lauryno Ivinskio gimnazijai atstovavo dvi sportininkės. Jolita Vitkauskaitė, svarstį išrovusi 113 kartų, iškovojo pirmą vietą, Erneta Bumbulytė, svarstį išrovusi 112 kartų, – antrą vietą.

Svorio kategorijoje virš 68 kg ir daugiau merginų grupėje pirmos vietos nugalėtoja – sporto klubo „Kristalas“ sportininkė Dovilė Griciūtė, svarstį išrovusi 124 kartus. Jurgita Griciūtė, toje pačioje svorio kategorijoje svarstį išrovusi 88 kartus, iškovojo antrą vietą. Rima Nemanytė – Meškuičių gimnazijos sportininkė – liko trečia (81 kartas).

Meškuičių gimnazijos sportininkas Arnoldas Nikolajevas, svorio kategorijoje iki 53 kg surinkęs 23,5 taško, iškovojo trečią vietą.

Svorio kategorijoje iki 68 kg Pavenčių mokyklos sportininkas Mantas Daunys, surinkęs 162,5 taško, iškovojo pirmą vietą. Trečios vietos nugalėtojas – Lauryno Ivinskio gimnazijos sportininkas Armandas Kazlauskas (125 taškai).

Svorio kategorijoje iki 73 kg pirmos vietos nugalėtojas – Pavenčių mokyklos sportininkas Haroldas Urbietis (85,5 taško). Antros ir trečios vietų nugalėtojai – Lauryno Ivinskio gimnazijos svarsčių kilnotojai Tautvydas Knečiūnas ir Tomas Tarasevičius. Tautvydas, surinkęs 70,5 taško, iškovojo antrą vietą, o Tomas – trečią vietą (57 taškai).

Puikiai sekėsi ir gimnazistams Dovydui Daujotui bei Viliui Skirbauskui. Svorio kategorijoje iki 78 kg Dovydas iškovojo antrą vietą (160,5 taško), o Vilius – trečią vietą (155,5 taško).

Antros vietos nugalėtojas svorio kategorijoje iki 95 kg – sporto klubo „Kristalas“ sportininkas Mantas Sokas (118,5 taško). To paties sporto klubo sportininkas Kęstutis Slavinskas svorio kategorijoje virš 95 kg iškovojo pirmą vietą (217,5 taško).