Naujienos

Lapkritį komanda baigė dviem skaudžiais pralaimėjimais

Kuršėnų Grafų baldai-Kristalo žaidimo epizodasKuršėnų „Grafų baldai-Kristalas“ paskutinį lapkričio savaitgalį nusileido Anykščių ir Vilniaus komandoms ir nukrito į devintąją RKL A diviziono vietą. Likusiuose keturiuose turuose kuršėniškiai grumsis su Gargždų, Kauno, Tauragės ir Akmenės krepšininkais.

Dabar aptarsime paskutines keturias rungtynes, per kurias pasiektos dvi pergalės ir patirti du pralaimėjimai. Lapkričio 20 dienos vakarą „grafai“ namuose sutiko Kauno „Sabonio krepšinio centro“ komandą. Visus formalumus šeimininkų komanda sutvarkė dar antrame kėlinyje, per kurį patys įmetė 26 taškus, o kauniečiams – tik 6. Galutinis rungtynių rezultatas 86:55 Kuršėnų komandos naudai. Naudingiausias komandoje buvo Julius Ščipokas, kuris pelnė 15 taškų, atkovojo 6 kamuolius, 7 kartus sėkmingai asistavo komandos draugams, perėmė 3 kamuolius ir išprovokavo 4 pražangas. Rezultatyviausias kuršėniškių gretose – visus 10 mestus baudų metimus pataikęs Domantas Šimaitis ir pelnęs 20 taškų. Būtina paminėti ir Manto Jankčio pasirodymą, kuris pelnė 13 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir išprovokavo 7 pražangas.

Kitą dieną komanda išvyko į Kauną kautis su „Omega United“ komanda. Po pirmojo kėlinio Mariaus Jankaičio auklėtiniai buvo priekyje rezultatu 29:18, tačiau kauniečiai nenuleido rankų ir po truputį tirpdė skirtumą. Likus 6 sekundėms iki rungtynių pabaigos Kauno „Omega-United“ išlygino rezultatą, tačiau po Kuršėnų komndos vyriausiojo trenerio paprašytos minutės pertraukėlės Mindaugas Ritikis paskutinę sekundę pataikė tritaškį metimą ir išplėšė pergalę rezultatu 78:75! Pergalingą metimą galite pamatyti ČIA.

Rungtynėse nesustabdomai žaidė sezono rezultatyvumo ir naudingumo rekordą pasiekęs Domantas Šimaitis: 27 taškai, 8 rezultatyvūs perdavimai, 7 išprovokuotos pražangos ir 36 naudingumo balai. Prie pergalės Gintaras Kukanauskas prisidėjo 18 taškų ir 7 atkovotais kamuoliais.

Praeitą penktadienį Kuršėnų vaikinams nesėkmingai susiklostė kelionė į Alytų. Pusiaukelėje sugedo autobusas, todėl komanda vėlavo į rungtynes ir negalėjo tinkamai apšilti. Visgi stipriai pralaimėtas pirmasis kėlinys (20:33), po kurio anykštėnai nebeatleido žaidimo vadžių ir privertė Kuršėnų komandą grįžti nieko nepešus. „Grafų baldai-Kristalo“ komandai nepavyko susitvarkyti su chaotišku šeimininkų žaidimų, todėl pralaimėta rezultatu 88:104. Tradiciškai rezultatyviausias komandoje buvo Domantas Šimaitis: 23 taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir 6 išprovokuotos pažangos. Julius Ščipokas įmetė 16 taškų ir tris kartus sėkmingai asistavo komandos draugams.

Kitose savaitgalio rungtynėse kuršėniškiai susitiko su Vilniaus „Citus“ komandos jaunimu. Pirmojo kėlinio pradžioje stipriau atrodė Kuršėnų komandos vyrai, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai iš sostinės išlygino rezultatą ir kėlinys baigėsi lygybėje 21:21. Antrame kėlinyje  kuršėniškiai pradėjo vis dažniau klysti, o tuo puikiai pasinaudojo oponentai ir laimėjo kėlinį rezultatu 9:23. Po ilgosios pertraukos „Grafų baldų-Kristalo“ žaidėjai taip ir nerado rakto į pergalę, kamuolys slydo iš rankų, o svečiai vis didino pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 67:100. Naudingiausiai komandoje žaidė Gintaras Kukanauskas (20 tšk, 6 atk. kam.,11 išprov. praž.) ir Domantas Šimaitis (24 tšk, 7 atk. kam,8 išprov. praž.)

Kitą penktadienį Kuršėnų komanda žais su Kauno „Atleto-LSU“ komanda išvykoje, o šeštadienį 15 val. namuose priims puikiai pažįstamą Akmenės SC-KK „Akmenės cemento“ komandą. Gruodžio 11 dieną lauks išvyka į Gargždus, o gruodžio 12 dieną į Kuršėnus atvyks RKL A diviziono lyderiai – Tauragės KK komanda. Rungtynės vyks 14 val. S. Anglickio mokyklos sporto salėje. Kviečiame palaikyti SAVO miesto komandą! Karščiausias žinias rasite SK „Kristalo“ puslapyje Facebooke.