Naujienos

Naujienos iš atvirojo Latvijos virvės traukimo čempionato

Šeštadienį Livberzės mieste, Latvijoj, vyko trečiasis ir paskutinis iš trijų atvirojo Latvijos virvės traukimo čempionato etapas. Šiame turnyre dalyvavo ir virvės traukikai iš Kuršėnų sporto klubo „Kristalas“.

Įvertinus tai, kad latviai virvės traukimo sporte yra labai stiprūs (pasaulio čempionai), lietuviams sekėsi puikiai:

Auksą jaunimo iki 560 kg svorio kategorijoje iškovojo sporto klubo „Kristalas“ iš Kuršėnų komanda. Antrąją vietą laimėjo „Mustangs“ komanda, bronza atiteko „Saldus“ komandai.

Suaugusiųjų svorio kategorijoje iki 640 kg pirmoji vieta “Saldus” iš Latvijos komandai. Sporto klubo „Kristalas“ komandai atiteko sidabro medaliai ir antroji vieta.

Trečiąją vietą iškovojo „Radbarži“ komanda.

Svorio kategorijoje iki 720 kg pirmąją vietą iškovojo pagrindinė Latvijos komanda „Velionis-1”. Antrojo vieta atiteko „Ozoli“ komandai iš Latvijos. Trečiąją vietą iškovojo bei tik keliais taškais atsiliko nuo čempionų sporto klubo „Kristalas“ iš Kuršėnų komanda.

Taigi sporto klubo „Kristalas“ iš Kuršėnų komandos laimėjo visų spalvų medalius sunkiame atvirame Latvijos virvės traukimo čempionate. Auga puikus jaunimas. Tuo pačiu pasibaigė ir pasiruošimas pasaulio čempionatui Olandijoje, kuris prasideda šį ketvirtadienį. Jame Lietuvą atstovaus dvi vyrų SK „Kristalas“ komandos ir moterų komanda iš Panevėžio rajono. Komandų treneris Antanas Gricius