Naujienos

Nuostabus Augusto Pampiko metimas Kuršėnų komandai dovanojo antrą pergalę (video)

Praeitą savaitgalį Kuršėnų „Grafų baldai-KA Saulė“ grūmėsi tik kartą, namuose su Biržų „Biržų“ komanda. Rungtynių pradžia nežadėjo nieko blogo, nes po pirmojo kėlinio turėtą 15 taškų pranašumą antrame kėlinyje šeimininkai tik padidino. Trečiame kėlinyje kuršėniškiai įsivėlė į klampų svečių ir Biržų žaidimą ir atidavė iniciatyvą. Ketvirto kėlinio pabaigoje Kuršėnų komanda jau atsilikinėjo net 8 taškais, tačiau paskutinę minutę skirtumą pavyko sumažinti iki 1 taško deficito. Šeimininkai ėmėsi pražangų taktikos, bet Biržų aukštaūgis realizavo abu baudos metimus. -3. Visgi po Tado Pažėros perdavimo Augustas Pampikas pataikė tritaškį metimą, bet svečiai turėjo dar laiko suregzti pergalingą ataką. Vidutinis biržiečių metimas skriejo pro šalį, o kamuolį atsikovojęs Augustas „šveitė“ tritaškį per visą salę ir pataikė! Tai Kuršėnų komandai dovanojo antrąją pergalę rezultatu 74:71. Kviečiame peržiūrėti paskutinių rungtynių epizodų vaizdo įrašą!

Augustas Pampikas ne tik pataikė nuostabų metimą, lėmusį pergalę, tačiau sužaidė geriausias rungtynes sezone: 21 taškai, 11 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 32 naudingumo balai. Pakalbintas gynėjas džiaugėsi pergale: „Na ką, tikrai pasisekė pataikyti tuos svarbiausius metimus rungtynių pabaigoje, o tą paskutinį tritaškį būtina pamatyti! Pirmoje rungtynių pusėje žaidėm savo žaidimą ir pirmavom, bet antroje pusėje įsivėlėm į jų lėtą žaidimą, jie pradėjo mus „laužti“ po krepšiais. Mums tai buvo neparanku. Rungtynių pabaigoje pavyko laimėti ir džiaugiamės pergale. Kitą savaitgalį laukia stiprūs varžovai, tačiau kausimės, nes po šios pergalės nuotaikos tikrai geros.“

Biržų ekipai Erikas Venckus pelnė 19 taškų. Kitą savaitgalį Dainiaus Bertulio auklėtiniai kausis su pirmoje ir trečioje vietoje žengiančiomis komandomis. Penktadienį laukia išvyka į Gargždus, o penktadienį į Kuršėnus atvyks Tauragės krepšinio klubo komanda. Kviečiame stebėti rungtynes šeštadienį 14 val. S. Anglickio mokyklos sporto salėje!

Šiaulių krepšinio lygoje Kuršėnų komanda pasiekė ketvirtą pergalę! Praėjusį pirmadienį rezultatu 93:75 nugalėta „Solo-Eurogym“ komanda. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus, tačiau per kitus du kėlinius mūsiškiai pelnė po 28 taškus ir įsirašė dar vieną pergalę. Puikią sportinę formą demonstruojantis Mantas Jankaitis buvo rezultatyviausias komandoje, pelnė 18 taškų. Po 15 taškų pridėjo Augustas Pampikas ir Mantvydas Žukauskas. Priešininkų komandoje Juozas Blažys surinko 19 taškų.

Šiandien 19 val. 15 min. Kuršėnų komanda Šiauliuose susitiks su ŠKL lyderiais – Kelmės komanda.