Naujienos

Pirmoji pergalė ir savaitės talento nominacija Mantvydui Žukauskui

Praėjusį savaitgalį laukė susitikimai su Klaipėdos komandomis: penktadienį Kuršėnų „Grafų baldai-KA Saulė“ išvykoje susitiko su „Neptūnas-2“ komanda, o šeštadienį namuose priėmė Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komandą. Pirmosiose savaitgalio rungtynėse nuo pat pirmų minučių į priekį išsiveržė „Neptūno“ dubleriai ir po dviejų kėlinių turėjo 8 taškų persvarą. Per trečią kėlinį kuršėniškiams pavyko išlyginti rungtynių svarstykles. Ketvirtame kėlinyje dominavo gynybą, tačiau paskutinės atakos suregzti nepavyko. Pralaimėta rezultatu 71:69.

Puikias rungtynes sužaidė Mantvydas Žukauskas, kuris pelnė 24 taškus, pataikė 6 tritaškius iš 9 bandymų bei atkovojo 6 kamuolius. Surinkęs 28 naudingumo balus gynėjas tapo Natural pharmaceuticals-RKL čempionato savaitės talentu. Daugiau apie tai bei žaidėjo trumpą interviu rasite RKL puslapyje.Savaitės talentas - Mantvydas Žukauskas

Gytis Neimantas šiose rungtynėse atliko dvigubą dublį: 10 taškų,12 atkovotų kamuolių bei 3 blokuoti metimai. Laimėtojų komandai Ruslan Čikunov pelnė 17 taškų.

Šeštadienį į Kuršėnus atvyko studentai iš Klaipėdos LCC universiteto, nuo pat rungtynių pradžios Kuršėnų žaidėjai, atrodo, kad nebuvo linkę juokauti ir rimtai galvojo apie pirmą pergalę šiame sezone. Pirmasis rungtynių kėlinys laimėtas rezultatu 28:13. Antrame kėlynyje svečiams pavyko nežymiai sumažinti skirtumą, tačiau antroje rungtynių pusėje Dainiaus Bertulio auklėtiniai pelnė net 56 taškus ir sutriuškino klaipėdiečius rezultatu 99:66.

Nesustabdomai šiose rungtynėse žaidė Mantas Jankaitis, kuris surinko 35 naudingumo balus: 27 taškai ir 11 atkovotų kamuolių. Augustas Pampikas pelnė 21 tašką, o Mantvydas Žukauskas pasižymėjo dvigubu dubliu: 13 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų. Svečių komandai Vincentas Aleksandravičius pelnė 19 taškų.

Pakalbinome puikias rungtynes savaitgalį sužaidusį Kuršėnų komandos puolėją Mantą Jankaitį. Paklaustas apie penktadienio pralaimėjimo priežastis Klaipėdoje, jis įvardino stipriai pralaimėtą kovą dėl atšokusių kamuolių, kas leisdavo priešininkams kartoti atakas, taip pat rungtynių pabaigoje kuršėniškiai turėjo kamuolį ir galėjo išplėšti pergalę, tačiau to padaryti nepavyko.

Komentuodamas šį sezoną ir šeštadienio pergalę Mantas sakė: „Turėjome kelias progas laimėti, tačiau patys sugebėdavome pralaimėti praktiškai laimėtas rungtynes. Dirbome ir labai laukėme pirmosios pergalės, kurios labai trūko. Šeštadienį pagaliau susikaupėme ir sužaidėme geras rungtynes. Galbūt varžovas mus per daug nuvertino, tačiau mes pelnytai laimėjome. Klimatas komandoje visada buvo geras, tikiuosi, kad toks ir liks. Po šio savaitgalio nuotaikos geros, nes pagaliau laimėjome, todėl bandysime iškovoti dar ne vieną pergalę. Dar esame ne visai susižaidę, komandoje daug jaunimo, kurie pirmą sezoną žaidžia RKL, bet su kiekvienom varžybom jaučiamės geriau. Varžybų pabaigoje kartais pritrūksta šalto proto, bet manau su laiku viskas bus gerai.“

Ateinantį savaitgalį kuršėniškių laukia tik vienas mačas, šeštadienį 14 val. Kuršėnuose susitiks su Biržų „Biržų“ komanda, kuri taip pat laimėjusi tik kartą. Kviečiame palaikyti!

Šiaulių krepšinio lygoje Kuršėnų komanda praėjusią savaitė susirungė su „Solo-Eurogym“ komanda. Pirmieji du kėliniai vyko apylygiai, tačiau per trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinį „Grafų baldai-KA Saulė“ pelnė po 28 taškus ir įsirašė ketvirtąją pergalę rezultatu 93:75. uikią sportinę formą demonstruojantis Mantas Jankaitis buvo rezultatyviausias komandoje, pelnė 18 taškų. Po 15 taškų pridėjo Augustas Pampikas ir Mantvydas Žukauskas. Pralaimėjusiems Juozas Blažys surinko 19 taškų.

Kitos ŠKL varžybos vyks lapkričio 21 dieną 19 val. 15 min. su dar pralaimėjimo kartėlio nepatyrusia „Vaido Sėjūno vairavimo mokyklos-Kelmės“ komanda.