Naujienos

Puikus SK „Kristalo“ svarsčių kilnotojų pasirodymas Europos svarsčių kilnojimo jaunių čempionate

Praeitą savaitę Vokietijoje, Hamburge, vyko Europos svarsčių kilnojimo jaunių čempionatas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos rinktinė, o jos sudėtyje buvo net trys sporto klubo „Kristalas“ jaunieji svarstininkai. Merginų grupėje svorio kategorijoje virš 63 kg Europos jaunių vicečempione tapo Ernesta Bumbulytė, nusileidusi tik sportininkei iš Rusijos. Rusijos sportininkai daug metų šios sporto šakos  lyderiai ir šiame čempionate jie tvirtai pirmavo.

Malonią staigmeną pateikė jauniausias Lietuvos jaunių rinktinės narys „Kristalo“ sportininkas Edgaras Milkintas, kuris, svorio kategorijoje iki 58 kg, amžiaus grupėje iki 16 metų, tapo  Europos jaunių čempionu. Kitas „Kristalo“ sportininkas Gražvydas Žilinskas  toje pačioje svorio kategorijoje iki 58 kg, tik vyresnėje amžiaus grupėje iki 18 metų, iškovojo Europos jaunių sidabro medalį.

Dar vieną sidabro medalį Gražvydas iškovojo estafetės rungtyje, startuodamas Lietuvos rinktinės sudėtyje. Estafetės rungtyje startuoja 5 sportininkai , kur varžosi komandos kiekvienas sportininkas, pagal eilę stumdamas svarsčius nuo krūtinės po tris minutes. Nugali komanda, kuri išstumia daugiausia kartų. Estafetės rungtį laimėjo Rusijos komanda, antra Lietuva, treti Latviai. E. Bumbulytė , E Milkintas kėlė 16 kg svarsčius, o G. Žilinskas – 24 kg svarsčius. Sportininkus treniruoja Antanas Gricius.