Naujienos

RKL A divizione kuršėniškiai lieka be pergalių

Kuršėnų "Grafų baldai-KA Saulė"Praeitą penktadienį Kuršėnų „Grafų baldai-KA Saulė“ keliavo į Kretingą, kurioje rungtis visada sunku dėl specifiškos salės. Po rezultatyvaus pirmojo kėlinio kuršėniškiai pirmavo 27:26, tačiau per antrąjį „sukrapštė“ tik 12 taškų ir leido šeimininkams įgyti 17 taškų persvarą. Per likusius du kėlinius kretingiškiai neleido perimti iniciatyvos ir tik didino skirtumą. Galutinis rungtynių rezultatas 72:101 Kretingos komandos naudai.

Kuršėnų komandoje Augustas Pampikas pelnė 17 taškų ir išprovokavo 11 pražangų. Mantas Jankaitis ir Jurgis Šventickas atitinkamai pridėjo 14 ir 12 taškų. Šeimininkų komandai Steponas Markus įmetė 18 taškų.

Šeštadienį į Kuršėnus atvyko Kauno VDU komanda. Tris kėlinius komandos kovėsi visiškai lygiai, nei vienai nepavykdavo ženkliau persverti rezultato. Ketvirtame kėlinyje svečiai iš Kauno sugebėjo pelnyti 34 taškus, kai Kuršėnų komanda – tik 23. Pergalę išsivežė studentai, o „Grafų baldų-KA Saulės“ komandai teko pripažinti ketvirtą pralaimėjimą rezultatu 79:89.

Po keturių etapų Kuršėnų komanda, kuri dar nepatyrė pergalės skonio, rikiuojasi paskutinėje Natural Pharmaceuticals-RKL čempionato A diviziono vietoje. Kitą savaitgalį kuršėniškiai abu kartus žais namuose. Penktadienį 19 val. atvyks Panevėžio „Bangenės-Aiveros“ komanda, o šeštadienį 14 val. – Marijampolės „Sudūvos-Mantingos 2“ komanda. Kviečiame palaikyti Kuršėnų miesto komandą!