Naujienos

SK „Kristalas“ dalyvauja Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ 2008m. vasaros sporto žaidynėse Alytuje

Šiandien prasidėjo Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ 2008m. vasaros sporto žaidynių skirtų Žalgirio mūšiui paminėti finalai. Sportinės varžybos vyksta Alytuje šį savaitgalį.

Šiaulių rajoną atstovauti iškovojo Kuršėnų sporto klubo “Kristalas” moterų ir vyrų virvės traukimo komandos ir “Grafų baldai – Kristalas” krepšinio komanda, kuri pagrinde yra Šiaulių rajono rinktinė. Virvės traukikai pateko iškart į finalines varžybas. Krepšininkai iškovojo teisę dalyvaudami atrankos zoninėse varžybose Jonavoje. Iš šešių komandų laimėjusi pirmą vietą rajono krepšinio komanda pateko į finalinio ketverto turnyrą, kuriame susitinka keturių zonų čempionai – Jurbarko, Trakų, Radviliškio ir Šiaulių rajonų komandos.

Šiandien Virvės traukimo vyrų ir moterų komandos laimėjo pirmąsias vietas!

Krepšininkai šiandien susitiko su Radviliškio ir Jurbarko komandomis. Atkakli kova vyko tik pirmaisiais kėliniais. Vėliau Šiaulių rajono krepšininkai įrodė savo pranašumą ir įtikinamais rezultatais pasiekė dvi pergales. Visos galimybės iškovoti Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ 2008m. vasaros sporto žaidynių skirtų Žalgirio mūšiui paminėti čempionais. Rytoj laukia sunki dvikova su stipria ir daugkartine žaidynių nugalėtoja Trakų rajono komanda.

Ar taps Šiaulių rajono krepšininkai čempionais???

Sekite informaciją.

SK „Kristalas“ informacija