Naujienos

SK „Kristalo“ tinklininkai nugalėjo Seniūnijų žaidynių zoninėse rungtynėse Kelmėje

Praeitą savaitgalį Kelmėje vyko Seniūnijų taurės zoninės rungtynės, kuriose varžėsi SK „Kristalo“ tinklinio komanda iš Kuršėnų. Dėl galimybės patekti į žaidynių finalinį etapą varžėsi 6 komandos iš Kuršėnų, Joniškio, Raseinių, Kelmės, Radviliškio ir Tytuvėnų.

Iš pradžių komandos varžėsi dviejuose pogrūpiuose po tris komandas. Pirmose rungtynėse kuršėniškiai pralaimėjo Joniškio komandai rezultatu 1:2, bet nugalėjo Radviliškio ekipą rezultatu 2:0. Pusfinalyje keliai susitiko su šeimininkais iš Kelmės. Po įtemptos dvikovos pavyko nugalėti rezultatu 2:1 ir patekti į finalą. Finale laukė Joniškio komanda, kuriai buvo pralaimėta pirmose varžybose. SK „Kristalo“ komanda nepaliko vilčių joniškėnams ir rezultatu 2:0 triumfavo varžybose.

Čempionų taurė ir pirmoji vieta leido Kuršėnų komandai varžytis finalinėse Seniūnijų žaidynių varžybose. SK „Kristalo“ vardą gynė Evaldas Norvilis, Danas Mikolaitis, Robertas Gideika ir Irmantas Laureckis. Džiaugiamės dar vienu trofėjumi ir linkime sėkmės finalinėse kovose!

SK „Kristalo“ inf.