Naujienos

Tinklininkai Kuršėnuose šventė Vasario 16-ąją

Tinklininkai Kuršėnuose šventė Vasario 16-ąjąSekmadienį Kuršėnuose susirinko tinklininkai į jau tradiciniu tapusį tinklinio turnyrą Vasario 16-ąją Valstybės dienai paminėti.  Sportininkai visuomet džiaugiasi rengiamais turnyraisis, nes jų labai trūksta, o sportuojančių skaičius Šiaulių regione vis auga bei komandos vis stipresnės. Turnyras vyko šiais metais atnaujintoje Kuršėnų Pavenčių mokyklos sporto salėje, kurioje visą dieną vyko įtemptos kovos, nes penkios komandos žaidė rato sistema ir turėjo sužaisti po rungtynes su kiekvienu priešininku.

Tik dienos pabaigoje paaiškėjo nugalėtojai. Penktoje vietoje liko „Kivylių“ komanda iš Akmenės rajono, ketvirtoje, visai arti prizininkų, liko „Kristalo II“ komanda iš Kuršėnų. Trečią vietą iškovojo kiekvienais metais tobulėjanti „Palydovo“ komanda iš Šiaulių, o antrąja vieta tenkinosi praėjusių metų nugalėtoja komanda Šiaulių „Eugesta“ . Laimėjusi prieš visus varžovus turnyro taurę iškovojo Kuršėnų „Kristalo I“ komanda.

Visoms komandoms buvo įteikti diplomai su komandų nuotraukomis, o nugalėtojams – taurė, kurią įsteigė TS-LKD Šiaulių rajono skyrius. Visos komandos ir sportininkai dėkojo turnyro organizatoriams – Stasiui Stugiui, Gyčiui Leskūnui ir Jonui Damkui.

SK „Kristalo“ inf.