Naujienos

Tradiciniame svarsčių kilnojimo turnyre – trečioji komandinė vieta!

Pakruojyje vyko tradicinis svarsčių kilnojimo turnyras „Jėgos“ sporto klubo taurei laimėti. Į varžybas susirinko 103 sportininkai iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos, o dėl taurių varžėsi 15 komandų.

Labai gerai sekėsi „Kristalo“ klubo sportininkams, kurie iškovojo 3 komandinę vietą, nusileidę Pakruojo ir Kauno komandoms.

Varžybų nugalėtojais tapo Nerijus Lenkauskas svorio kategorijoje iki 95 kg ir Milda Tamašaitytė svorio kategorijoje iki 68 kg,  kuri be to pagerino jaunių, jaunimo ir moterų Lietuvos rekordus, išrovusi 16 kg svarstį 136 kartus. Milda mokosi L. Ivinskio gimnazijoje, o Nerijus studijuoja Kaune Stulginsko universitete.

Svorio kategorijoje iki 68 kg Daugėlių pagrindinės mokyklos moksleivė Domantė Gedrimaitė buvo trečia, taip pat trečią vietą iš kovojo ir Gabija Gintauskaitė, L. Ivinskio gimnazijos mokinė, besivaržiusi svorio kategorijoje virš 68 kg.

Moterys jėgas dar išbandė keldamos 24 kg svarstį. Čia šauniai pasirodė Gabija, išrovusi svarstį 62 kartus ir nusileidusi tik sportininkei iš Estijos, iškovojo antrą vietą. Jaunimo amžiaus grupėje Matas Valantukevičius ir Vitalijus Valčiukas buvo antri,  Matas startavo svorio kategorijoje iki 78 kg, o Vitalijus iki 85 kg kategorijoje. Abu sportininkai mokosi Šaukėnų Putvio -Pūtvinskio gimnazijoje.

Visų  sportininkų treneris Antanas Gricius