Naujienos

Virvės traukimo turnyre Latvijoje – antroji vieta

Latvijos Ventspilio mieste vyko tarptautinis virvės traukimo turnyras klubo „Velkonis“ dvidešimtmečiui paminėti.

Varžybose dalyvavo keturi Latvijos klubai – daugkartiniai pasaulio ir Europos čempionai ir prizininkai Venstpilio „Velkonis“, Europos čempionatų prizininkės Ozolės „Ozolia“, Saldus komandos ir Jakapils „Mustango“ virvės traukikai, svečiuose viešėjo Šveicarijos komanda „Sins“ – viena pajėgiausių komandų pasaulyje, jie visada bet kokio rango varžybose yra tarp lyderių ir nugalėtojų, taip pat ne mažiau žinomi klubai Švedijos OKIA ,Belgijos „F. Jansens“, Italijos „Scorze“, Vengrijos „.HAWKS“. Tarp dalyvių buvo pakviesti ir du klubai iš Lietuvos – Kuršėnų „Kristalas“ bei Panevėžio „Ąžuolas“.

Varžybas atidarė Ventspilio meras, kuris įteikė „Velkonio“ klubui čekį – 5000 latų. Pradžioje, varžybose svorio kategorijoje iki 700 kg, startavo Panevėžio „Ąžuolas“, kurį sustiprino 3 sportininkai iš „Kristalo“. Komanda iškovojo 5 vietą, o nuo šveicarų klubo „Sins“ skyrė tik 1 taškas, tad prarasta galimybė kovoti dėl 3 vietos, kurią vėliau šveicarai ir užėmė, nugalėdami „Ozolia“, kuri liko ketvirta, antroje vietoje – Belgijos „F.Jansens“, o nugalėjo Ventspilio „Velkonis“.

Jaunimo grupėje finale kovojo „Velkonis“ (Latvija ) ir Kuršėnų „Kristalo“ jaunieji traukikai. Atkaklioje kovoje nugalėjo Latvijos sportininkai, antri – Kuršėnų sportininkai, treti liko Šveicarijos „Sins“.

Kristalo klubo garbę šiose varžybose gynė šie sportininkai – V.Grigolis, Ž.Kavaliauskas, A.Balsys, T. Knečiūnas, M. Knečiūnas, E. Paulauskas, A. Gricius, G. Bogužas. Sportininkai buvo apdovanoti taure, o visi varžybų dalyviai asmeninėmis dovanomis.

Turnyras buvo gerai ruoštas, o žiūrovų ir dalyvių gausa lėmė gerą nuotaiką. Pakovojome su labai stipriomis Europos komandomis, nudžiugino jaunimo iškovota antra vieta.