Naujienos

Žolinių šventė Pašaltuonyje

2015 m. rugpjūčio mėn. 15 d.

Pašaltuonio k. Eržvilko s., Jurbarko r. vyko Žolinių šventė. Jos metu vyko krepšinio 3×3, baudų ir tritaškių metimo, mažojo futbolo, Respublikinės virvės traukimo, tinklinio, 16 kg.svarsčio rovimo (moterys), 32 kg.svarsčio stūmimo (vyrai), alaus bačkutės laikymo, bato metimo, smiginio, prisitraukimų prie skersinio varžybos Nupinta žolinių pynė, pagerbti gražiai besitvarkantys sodybas šeimininkai. Šventės dalyvius linksmino Pašaltuonio moterų vokalinis ansamblis (Vad. S. Augaitienė), solistė Ugnė iš Kauno, vadžgiriškiai „Šebukai“, Pop grupė Ligita ir Edita iš Viduklės, tauragiškiai. Šventę vedė Algima Juščiuvienė. Šventėje svečių teisėmis dalyvavo ir Kuršėnų „Kristalo“ sportininkai, kurie virvės traukimo rungtyje laimėjo 2 ir 3 vietas iš aštuonių šioje rungtyje startavusių komandų. 32 kg. svarsčio stūmimo rungtį laimėjo Edikas Petkus, o 16 kg. svarsčio rovimo- Domantė Gedrimaitė, kuri beja laimėjo ir bato metimo rungtį. Rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ,medaliais ir rėmėjų įsteigtais prizais.
Organizatoriai: Pašaltuonio sporto klubas „Šaltuona“, Pašaltuonio bendruomenė „Šaltuonėlė“ .